Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit 5096
Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, H 25,5 cm. 5036
Bronzen figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 110 EUR
Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte, H 27 cm. 5030
Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte, H 27 cm.
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur 5052
Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur, Dame met windhond 5070
Bronzen figuur, Dame met windhond
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur, Vrouwe Justitia 5099
Bronzen figuur, Vrouwe Justitia
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur, Paardenhoofd 5078
Bronzen figuur, Paardenhoofd
Startprijs 135 EUR
Bronzen figuur, Grijpvogel 5068
Bronzen figuur, Grijpvogel
Startprijs 140 EUR
Bronzen figuur, Vrouw op stoel 5087
Bronzen figuur, Vrouw op stoel
Startprijs 140 EUR
Bronzen sculptuur door Marijke Ravenswaaij, H 17 cm. 5022
Bronzen sculptuur door Marijke Ravenswaaij, H 17 cm.
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, H 42 cm. 5063
Bronzen figuur, H 42 cm.
Startprijs 150 EUR
Drie Indonesische hardhouten beelden 5066
Drie Indonesische hardhouten beelden
Startprijs 150 EUR
Antiek Frans Pierrot beeld 5081
Antiek Frans Pierrot beeld
Startprijs 150 EUR
Antieke buste door J. Dommisse 5116
Antieke buste door J. Dommisse
Startprijs 150 EUR
Twee 18e eeuwse zachthout figuren 5050
Twee 18e eeuwse zachthout figuren
Startprijs 180 EUR
Antiek bronzen figuur 5027
Antiek bronzen figuur
Startprijs 190 EUR
Kunstwerk van Harry Spannenburg 5021
Kunstwerk van Harry Spannenburg
Startprijs 200 EUR
Twee bronzen soldaten 5102
Twee bronzen soldaten
Startprijs 200 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5125
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 200 EUR
Twee antieke bronzen figuren 5013
Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 220 EUR
18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm. 5009
18e - 19e Eeuws gestoken ridder figuur, H 65 cm.
Startprijs 250 EUR
Antieke Duitse Madonna, 1800 5015
Antieke Duitse Madonna, 1800
Startprijs 250 EUR
Antiek Frans figuur, 1880 5061
Antiek Frans figuur, 1880
Startprijs 250 EUR
Alphonse de Tombay, Biddende vrouw 5092
Alphonse de Tombay, Biddende vrouw
Startprijs 250 EUR