Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gerard Krol, Boer op zandpad 1341
Gerard Krol, Boer op zandpad

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker, 1900 3596
Antieke Franse reiswekker, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880 5514
Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie delen Japans Imari porselein 7294
Drie delen Japans Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Fiem, Vaas met anemonen 1304
Fiem, Vaas met anemonen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren lepel met vogel 105
Zilveren lepel met vogel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand 175
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beschuitbus met zilver 213
Beschuitbus met zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie kralenbeursjes met zilveren beugel 274
Drie kralenbeursjes met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Colliers met koraal 663
2 Colliers met koraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pandora armband 730
Pandora armband

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren collier en ring met amethist 740
Zilveren collier en ring met amethist

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden broche, bijbelsot 741
Gouden broche, bijbelsot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret Duitse officier 1057
Ongesigneerd, Portret Duitse officier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1116
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling 1156
Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond 1159
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands huis 1173
Ongesigneerd, Hollands huis

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap 1200
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen 1268
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen 1272
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. Basset, Stadsgezicht Parijs 1284
L. Basset, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

80 EUR