Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse mini comtoise 3515
Franse mini comtoise

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1900 3553
Franse pendule, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 213 cm. 3572
Engelse staande klok, H 213 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse Retour de Egypt pendule 3600
Franse Retour de Egypt pendule

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2-Gewichter regulateurklok 3518
2-Gewichter regulateurklok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Franse pendule met plaquette, 1860 3530
Franse pendule met plaquette, 1860

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Rozenhouten Westminster staande klok 3602
Rozenhouten Westminster staande klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten Gustav Becker tafelklok, 1900 3513
Wortelnoten Gustav Becker tafelklok, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1900 3522
Antieke Franse pendule, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Franse kolompendule, H 53 cm. 3577
Antieke Franse kolompendule, H 53 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie-delig Frans klokkenstel, 1900 3535
Drie-delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 220 cm. 3571
Engelse staande klok, H 220 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 230 cm. 3551
Engelse staande klok, H 230 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1880 3565
Antieke Franse pendule, 1880

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3540
Zaanse klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Drie antieke regulateurs, 1900 3617
Drie antieke regulateurs, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafelklok 3523
Antieke Franse tafelklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antieke uurwerken (6x) 3563
Lot antieke uurwerken (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix wandklok 3601
Franse Charles Dix wandklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920 3596
Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse staande klok, H 187 cm. 3610
18e Eeuwse Engelse staande klok, H 187 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1850 3556
Franse pendule, 1850

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek 3-delig Frans klokkenstel, 1900 3543
Antiek 3-delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Duitse scheepsklok Ø 18 cm. 3578
Duitse scheepsklok Ø 18 cm.

Resultaat:

120 EUR