Zeer interessant lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; samovaars, ketels, pannen. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse bierpullen. Drie stuks circa 1900. Eén keer kopie 18e eeuw, fayence. 1x Bismarck, porselein/restauratie. 1x Kerstman + bierpul, goed. 1x Zeer groot Zum grünen Kranze, goed. 1x...
Groot lot antieke Engelse bronzen gewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Grote bronzen scheepsbel met originele patina. B.v.G. 1904. Afmeting: 47 x 44 cm. In goede staat.
Verzameling van groot aantal postzegelverzamel-albums. Nederland, Europa et cetera. Gedeeltelijk gevuld + ook leeg. Meeste Nederland, ook postfris + catalogi. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede s...
Zeer grote antieke Duitse toverlantaarn van blik. Gemerkt Janus Liesegang met diverse glazen voorstellingen (lantaarnplaten) in grote doos. Circa 1920. Afmeting: 74 x 86 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.
Antieke viool in houten koffer. Joannes Geor Jius Helmer 1793 (etiket). Vermoedelijk 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.
10x Antiek Sawankhalok steengoed. Vazen en potten. Thailand, divers. 13e, 15e Eeuw en later. Afmeting: 3 - 16,5 cm. In goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd. Deelsmet goud. 16e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,3 cm. In goede staat.
Vier zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd, deels met goud. 16e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken, vergulde piedestal met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 161 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen empire-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met bruin glazuur + stadswapen van Amsterdam. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse verzamelaars-munten. Meeste munten in proof conditie en in beschermhoes. Gewicht: circa 5,2 Kg. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme pronkkannen met putti/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met Carrara marmer en verguld brons. Napoleon met guirlandes. Circa 1870. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten barok theestoof met koperen binnenbak en band-intarsia, Louis Quinze. Afmeting: 50 x 33 x 33 cm.
Grote antieke messing plated piece de milieu met kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke Engelse microscoop van messing. Gesigneerd. W. Wilson London. Circa 1900. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee kisten wijn. Totaal 24 flessen. Eén kist met twaalf flessen Chateau Belgrave Haut Medoc Grand Cru 1987 in originele kist. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staat. En één kist met twaal...
Lot Franse wijn. Totaal: 24 flessen wijn. Twaalf flessen in krat + twaalf flessen in doos. Twaalf flessen Chateau La Tour deby Grand Cru 1975 in krat. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staa...