Zeer groot lot oude + antieke sigarenknippers. Divers. Verzilverd, verguld, vernikkeld et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke Weense koudbeschilderde tafellamp met Arabier op Perzisch kleed onder lantaarn. Circa 1900. Monogram A.P. + Made in Austria. Oudere restauratie lamp en basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk...
Twee antieke Franse vazen met putti en floraal decor. Art Nouveau. Compositie metaal met wit marmeren basement. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. 15e - 16e Eeuw. Handgeschreven + ingekleurd + goud. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren houtkachel met vernikkeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en annotatie 1880. Met vakverdeling. Afmeting: 18 x 33 x 28 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zware bronzen historisme schenkkan met rondom figuren/ranken decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse kruideniers koffiemolen van gietijzer. Philadelphia Enterprise. Circa 1900. Originele patina. Afmeting: 38 x 34 x 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1900. Ongemerkt? Opdraaiveer lam. Afmeting: 82 x 70 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen 5-arms kaarskandelaar met meisje en duif/druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In zeer goede originele staat.
Chinese wierookbrander, half edelsteen, met fabeldier koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Frans marmeren cassolettes met verguld bronzen montuur. Circa 1890. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Mooie en antieke barograaf van messing met mahoniehout + lade. Circa 1900. Afmeting: 22 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse piedestal met figuur op gondelboeg en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Technisch gereviseerd en in zeer goede staat. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm.
Antieke Jaarsma gietijzeren kachel me brons. 's Gravenhage. Circa 1890. Afmeting: 90 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse cilinder speeldoos. Circa 1880. Palissanderhout met floraal intarsia. Kam is heel en in goed werkende/spelende staat. Afmeting: 17 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse lamp met figuur. Houtgestoken met vergulding. 20e Eeuw. Renaissance stijl. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van marmer met bronzen monturen, ramskoppen en rozen guirlandes. Circa 1890. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
Grote 19e eeuwse geëboniseerde houten monstrans met vergulde messing versieringen. Renaissance-stijl. Frankrijk/Duitsland. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.