Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur linnenpers
Startprijs 75 EUR

Hollandse eikenhouten miniatuur linnenpers met twee lades. Circa 1880. Barok stijl. Afmeting: 42 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 24 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee oude bronzen kaarskandelaren met dolfijnen. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Oude vergulde kroonluchter met kristal
Startprijs 80 EUR

Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Schoollamp
Startprijs 80 EUR

Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met intarsia mozaïek
Startprijs 80 EUR

Twee dekseldozen met intarsia mozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Tinnen po + deksel
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse tinnen po met deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 23 cm. In goede staat.

Verzameling olifanten
Startprijs 80 EUR

Zes hardhouten gesneden Indische olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 80 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.

4x Antieke kandelaren
Startprijs 90 EUR

Vier antieke kerkelijke messing/bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw + ouder, onder andere knoopkandelaar (gotisch). Afmeting: 45 - 95 cm. In goede staat.

Zes oude/antieke plated kandelaren
Startprijs 90 EUR

Zes oude/antieke plated kaarskandelaren met glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot bellen (divers)
Startprijs 90 EUR

Lot diverse oude/antieke bellen. Aantal: 10 stuks. Onder andere; Oosters/Tibet/Europees. Materiaal: brons/metaal. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

2x Antiek messing, 1900
Startprijs 90 EUR

Twee antieke messing rococo wandkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs cricket-spel
Startprijs 100 EUR

Voor-oorlogs cricketspel met beenbeschermers, pionnen, slagbat et cetera. In originele tas. Afmeting: 100 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Antiek scheepskompas, 1920
Startprijs 100 EUR

Antiek scheepskompas in mahoniehouten kist. Gemerkt Observator. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 19 cm. In goede staat.

Grote mahoniehouten likeurkist, 1820
Startprijs 100 EUR

Grote antieke gepolitoerde mahoniehouten likeurkist (zonder inhoud). Circa 1820. Enkele krassen. Afmeting: 24 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Franse humidor met hygrometer
Startprijs 100 EUR

Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21cm. In goede staat.

Twee antieke kerkelijke wandkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke kerkelijke wandkandelaren van messing. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 x 37 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 100 EUR

Bronzen hanglamp met guirlandes. Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 57 cm. In goede staat.

Twee antieke olielampenvoeten, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee antieke compositie metalen olielampenvoeten. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 45cm. In goede staat.

Twee delen verzilverd/plated messing
Startprijs 100 EUR

Twee delen verzilverd/plated messing. 19e Eeuw. Perzië. Theekan + comfoor. Floraal decor. Afmeting: 46 x Ø 32 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Rood-koperen met messing bouillor + porseleinen grepen. 1x Grote neo gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Afmeting: 37 - 69 cm. In goede staat.

Bokaal gemaakt van gewei + kokosnoot
Startprijs 100 EUR

Bokaal gemaakt van hertengewei + kokosnoot. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 100 EUR

Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.