19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos, circa 1840, met later ingebouwd polyfoon speelwerk, circa 1900. Huwelijk. Met zes speelplaten, speelt goed. Prachtige dekseldoos met messing. Afmeting: 22 x 26 x 43 ...
Twee zware bronzen Hollandse Amsterdamse kaarskandelaren voorzien van het Amsterdamse stadwapen. Circa 1900 en één ouder. Afmeting: 57 x 42 x 16 cm. In goede staat.
Originele vintage Louis Vuitton tas. Geverifieerd. Iets slijtage onderkant. Afmeting: 19 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen kaarskandelaren met putti. Circa 1870. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Deadly & Dangerous Gold coin collection in originele houder. Aantal: 6 stuks munten van 5 Dollar. Octopus, Whit Shark, Red back spider, Eastern brown snake, Salt water crocodile, Box jelly fish. Limit...
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Twee marmeren piedestals met messing kapitellen. Octagonaal blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met extra speelplaten. Notenhout. Met dubbele kam en in goed werkende/spelende staat. Circa 1900. Afmeting: 22 x 42 x 47 cm.
Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met draken rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruineerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.
Kleine 17e - 18e eeuwse ijzeren geldkist met bronzen parels en riembeugels. Sleutel later. Afmeting: 10 x 17 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote neo gotische vergulde messing hanglamp. Elektrisch. 20e Eeuw. Met handbeschilderde messing plaquette. Diverse voorstellingen. In de vorm van een godslamp. Afmeting: 180 x Ø 70 cm. In goede staat...
Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Een zeldzame en originele set empire kaarskandelaren. Circa 1810. In originele, goede en ongereinigde staat. Vuurverguld brons + gebruineerde bronzen engelen. Afmeting: H 49,5 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote antieke gotische zandstenen kapel met heilig figuur. Drie-delig. Plaquette later. Kapel + beeld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 240 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.