Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke dekseldoos met ingebouwde polyfoon
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos, circa 1840, met later ingebouwd polyfoon speelwerk, circa 1900. Huwelijk. Met zes speelplaten, speelt goed. Prachtige dekseldoos met messing. Afmeting: 22 x 26 x 43 ...

Twee Amsterdamse kandelaren met stadswapen
Startprijs 300 EUR

Twee zware bronzen Hollandse Amsterdamse kaarskandelaren voorzien van het Amsterdamse stadwapen. Circa 1900 en één ouder. Afmeting: 57 x 42 x 16 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton tas
Startprijs 300 EUR

Originele vintage Louis Vuitton tas. Geverifieerd. Iets slijtage onderkant. Afmeting: 19 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelschaal met glas, 1910
Startprijs 300 EUR

Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Twee putti kandelaren, H 54 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee grote antieke compositie metalen kaarskandelaren met putti. Circa 1870. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Set gouden munten Deadly & Dangerous
Startprijs 400 EUR

Deadly & Dangerous Gold coin collection in originele houder. Aantal: 6 stuks munten van 5 Dollar. Octopus, Whit Shark, Red back spider, Eastern brown snake, Salt water crocodile, Box jelly fish. Limit...

Antieke Venetiaanse hanglamp
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse lamp, H 170 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.

2x Marmeren zuil (wit)
Startprijs 500 EUR

Twee marmeren piedestals met messing kapitellen. Octagonaal blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Symphonion speeldoos + platen, 1900
Startprijs 700 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos met extra speelplaten. Notenhout. Met dubbele kam en in goed werkende/spelende staat. Circa 1900. Afmeting: 22 x 42 x 47 cm.

Shell benzinepomp
Startprijs 800 EUR

Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen, H 45 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met draken rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.

Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840
Startprijs 850 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruineerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.

17e - 18e Eeuwse ijzeren geldkist
Startprijs 1.000 EUR

Kleine 17e - 18e eeuwse ijzeren geldkist met bronzen parels en riembeugels. Sleutel later. Afmeting: 10 x 17 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Hanglamp met plaquettes
Startprijs 1.000 EUR

Grote neo gotische vergulde messing hanglamp. Elektrisch. 20e Eeuw. Met handbeschilderde messing plaquette. Diverse voorstellingen. In de vorm van een godslamp. Afmeting: 180 x Ø 70 cm. In goede staat...

Twee Franse empire kandelaren, 1810
Startprijs 1.850 EUR

Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zeldzame set empire kandelaren, 1810
Startprijs 2.500 EUR

Een zeldzame en originele set empire kaarskandelaren. Circa 1810. In originele, goede en ongereinigde staat. Vuurverguld brons + gebruineerde bronzen engelen. Afmeting: H 49,5 cm. In zeer goede staat.

Antieke gotische zandstenen kapel met beeld
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote antieke gotische zandstenen kapel met heilig figuur. Drie-delig. Plaquette later. Kapel + beeld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 240 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.

Gietijzeren grape + stoof
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.

Lot stoppen en gesp
Resultaat: 35 EUR

Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.