Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke grammofoon, 1900 2080
Antieke grammofoon, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen schenkkan, H 24 cm. 2057
Bronzen schenkkan, H 24 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke houtkachel, 1900 2036
Antieke houtkachel, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2055
Marmeren zuil

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kavel bijbelbladzijden 2143
Kavel bijbelbladzijden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse wortelnoten schrijfkist, 1880 2159
Franse wortelnoten schrijfkist, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse Charles Dix kandelaar, 1840 2254
Antieke Franse Charles Dix kandelaar, 1840

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot lot sigarenknippers 2016
Groot lot sigarenknippers

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Weense lamp, H 42 cm. 2082
Antieke Weense lamp, H 42 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee kisten wijn (= 24 flessen) 2086
Twee kisten wijn (= 24 flessen)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot Franse wijn ( = 24 flessen) 2087
Lot Franse wijn ( = 24 flessen)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Franse vazen, H 41 cm. 2161
Twee Franse vazen, H 41 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse theekist van rozenhout 2274
18e Eeuwse theekist van rozenhout

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee bronzen pronkkannen, 1880 2001
Twee bronzen pronkkannen, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 40 cm. 2033
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 40 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2054
Marmeren zuil

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Engelse microscoop 2160
Antieke Engelse microscoop

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot munten 2168
Lot munten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse theestoof 2192
18e Eeuwse theestoof

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke piece de milieu, 1880 2271
Antieke piece de milieu, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse baardmankruik, H 22 cm. 2049
17e - 18e Eeuwse baardmankruik, H 22 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
10 Stuks Sawankhalok, 13e en 15e eeuw 2051
10 Stuks Sawankhalok, 13e en 15e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl lamp 2119
Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Zeldzame bijbelbladzijden 2140
4x Zeldzame bijbelbladzijden

Resultaat:

225 EUR