Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel, H 138 x B 68 cm. 4216
Spiegel, H 138 x B 68 cm.
Startprijs 40 EUR
Duitse wandspinde, 1880 4144
Duitse wandspinde, 1880
Startprijs 50 EUR
Engelse bureaustoel 4166
Engelse bureaustoel
Startprijs 50 EUR
Ronde spiegel Ø 44 cm. 4169
Ronde spiegel Ø 44 cm.
Startprijs 50 EUR
Engels wandkastje, 1900 4177
Engels wandkastje, 1900
Startprijs 50 EUR
Twee stoelen (Thonet-stijl) 4242
Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 50 EUR
Franse kast, 1890 4033
Franse kast, 1890
Startprijs 60 EUR
Theekastje 4126
Theekastje
Startprijs 60 EUR
Hutkoffer, 1920 4231
Hutkoffer, 1920
Startprijs 60 EUR
Archiefkast van beukenhout 4232
Archiefkast van beukenhout
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse hangvitrine, 1900 4258
Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 60 EUR
17e - 18e Eeuwse eiken kist 4253
17e - 18e Eeuwse eiken kist
Startprijs 70 EUR
Antieke halbank 4077
Antieke halbank
Startprijs 80 EUR
Engelse schommelstoel 4106
Engelse schommelstoel
Startprijs 80 EUR
Antieke armleunstoel, 1900 4110
Antieke armleunstoel, 1900
Startprijs 80 EUR
Relax fauteuil (electrisch) 4219
Relax fauteuil (electrisch)
Startprijs 80 EUR
Antieke kersenhouten stoel, 1830 4247
Antieke kersenhouten stoel, 1830
Startprijs 80 EUR
Twee Engelse stoelen 4079
Twee Engelse stoelen
Startprijs 90 EUR
Eiken dressoir 4100
Eiken dressoir
Startprijs 100 EUR
Antieke kinderstoel 4131
Antieke kinderstoel
Startprijs 100 EUR
2x Glazen vitrinekast 4141
2x Glazen vitrinekast
Startprijs 100 EUR
3x Bijzettafel met tegels 4167
3x Bijzettafel met tegels
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse armleunstoel 4168
Antieke Franse armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Eiken 1-deurs kast 4186
Eiken 1-deurs kast
Startprijs 100 EUR