Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Engelse bloempot, 1900 6190
2x Antieke Engelse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR
Antieke majolica schaal, 1920 6238
Antieke majolica schaal, 1920
Startprijs 40 EUR
Majolica piedestal, H 52 cm. 6286
Majolica piedestal, H 52 cm.
Startprijs 40 EUR
Drie delen Deens porselein 6124
Drie delen Deens porselein
Startprijs 45 EUR
Drie (cacao)kannen in poezenvorm 6118
Drie (cacao)kannen in poezenvorm
Startprijs 50 EUR
Vijf delen fayence (divers) 6158
Vijf delen fayence (divers)
Startprijs 50 EUR
Keramieken zebra 6210
Keramieken zebra
Startprijs 50 EUR
Drie antieke wandschotels Ø 34 - 40 cm. 6233
Drie antieke wandschotels Ø 34 - 40 cm.
Startprijs 50 EUR
Lot antieke wandtegels, 1900 6077
Lot antieke wandtegels, 1900
Startprijs 60 EUR
Porseleinen Schaubach tafellamp, H 40 cm. 6111
Porseleinen Schaubach tafellamp, H 40 cm.
Startprijs 60 EUR
3x Wedgwood borden 6128
3x Wedgwood borden
Startprijs 60 EUR
Drie-delig Osterwerda kaststel 6133
Drie-delig Osterwerda kaststel
Startprijs 60 EUR
2x Engelse Copeland sierborden Ø 23,5 cm. 6140
2x Engelse Copeland sierborden Ø 23,5 cm.
Startprijs 60 EUR
3x Westraven herdenkingstegels 6149
3x Westraven herdenkingstegels
Startprijs 60 EUR
12-Pas tegeltableau 6229
12-Pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR
Twee delen Wedgwood 6277
Twee delen Wedgwood
Startprijs 60 EUR
18e Eeuwse Delftse (boter)pot 6063
18e Eeuwse Delftse (boter)pot
Startprijs 70 EUR
Twee Hongaarse figuren 6115
Twee Hongaarse figuren
Startprijs 70 EUR
Drie Perzische kommen 6153
Drie Perzische kommen
Startprijs 70 EUR
3-Delig Porceleyne Fles kaststel 6154
3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Startprijs 70 EUR
Herinnerings beker+vaas 6181
Herinnerings beker+vaas
Startprijs 70 EUR
Twee Franse borden Ø 29,3 cm. 6199
Twee Franse borden Ø 29,3 cm.
Startprijs 70 EUR
Vijf delen Delfts fayence 6201
Vijf delen Delfts fayence
Startprijs 70 EUR
2x Antiek Weens porselein 6119
2x Antiek Weens porselein
Startprijs 80 EUR