Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x China/Japan 7539
5x China/Japan
Startprijs 40 EUR
5x Chinees figuur 7549
5x Chinees figuur
Startprijs 40 EUR
Drie delen Aziatica 7577
Drie delen Aziatica
Startprijs 40 EUR
Chinees spekstenen figuur 7776
Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR
2x Chinees/Japans cloisonné 7290
2x Chinees/Japans cloisonné
Startprijs 60 EUR
Chinese rijstkom Ø 11,5 cm. 7462
Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Drie delen Chinees porselein 7537
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Lot China etc. 7563
Lot China etc.
Startprijs 60 EUR
2x Japanse cloisonné vazen 7292
2x Japanse cloisonné vazen
Startprijs 70 EUR
3x Antieke Chinese bibilot vaasjes 7578
3x Antieke Chinese bibilot vaasjes
Startprijs 70 EUR
Chinese vaas(lamp) 7609
Chinese vaas(lamp)
Startprijs 70 EUR
Chinees bord Ø 25 cm. 7654
Chinees bord Ø 25 cm.
Startprijs 70 EUR
3x Kantonees bord Ø 18,5 cm. 7147
3x Kantonees bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 80 EUR
5x Chinees schilderij 7299
5x Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR
Vijf Chinese borden Ø 16 - 24 cm. 7303
Vijf Chinese borden Ø 16 - 24 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse borden 7406
Twee Japanse borden
Startprijs 80 EUR
Chinese celadon vaas op console 7505
Chinese celadon vaas op console
Startprijs 80 EUR
2x Chinese snuffbottle, H 6 - 8 cm. 7552
2x Chinese snuffbottle, H 6 - 8 cm.
Startprijs 80 EUR
Japanse kom op sokkel Ø 25 cm. 7560
Japanse kom op sokkel Ø 25 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese rijstkommen Ø 15 cm. 7562
Twee Chinese rijstkommen Ø 15 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinees presse-papier van marmer 7576
Chinees presse-papier van marmer
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese pijpvazen, H 21,5 cm. 7592
Twee Chinese pijpvazen, H 21,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Antieke Japanse of Chinese vaas, H 22 cm. 7798
Antieke Japanse of Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese melkkannen 7076
Twee 18e eeuwse Chinese melkkannen
Startprijs 100 EUR