Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

W. Ruiter, Wintergezicht 1209
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 40 EUR
Freek, Havik en vlaamse gaai 1267
Freek, Havik en vlaamse gaai
Startprijs 40 EUR
2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren 1301
2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren
Startprijs 40 EUR
Abe Hisako, Spring flower with vase 1095
Abe Hisako, Spring flower with vase
Startprijs 50 EUR
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel 1131
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR
Indonesisch schilderij 1266
Indonesisch schilderij
Startprijs 50 EUR
A. v.d. Zee, Elburg 1280
A. v.d. Zee, Elburg
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1287
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 50 EUR
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1303
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Liggende naakte vrouw 1138
Onduidelijk, Liggende naakte vrouw
Startprijs 60 EUR
Oosterse gouache 1165
Oosterse gouache
Startprijs 60 EUR
P.G.F. van Herwaarden, Boerenschuur met kippen 1225
P.G.F. van Herwaarden, Boerenschuur met kippen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Landschap met huis 1226
Ongesigneerd, Landschap met huis
Startprijs 60 EUR
Lucas Bauer, Boerderij bij bomenpartij 1338
Lucas Bauer, Boerderij bij bomenpartij
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug 1110
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht 1117
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 80 EUR
J. Enneking, Wintergezicht met windmolens 1123
J. Enneking, Wintergezicht met windmolens
Startprijs 80 EUR
Antieke Japanse houtsnede, Landschap met ouder echtpaar 1149
Antieke Japanse houtsnede, Landschap met ouder echtpaar
Startprijs 80 EUR
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir 1182
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Startprijs 80 EUR
Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels 1183
Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond 1206
Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond
Startprijs 80 EUR
Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur 1276
Theo van Oorschot, Bosgezicht met schuur
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1233
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 90 EUR
J. Heininck, Rots met waterval en figuren 1308
J. Heininck, Rots met waterval en figuren
Startprijs 90 EUR