18e - 19e Eeuwse Engelse pearlware theepot met floraal decor. Bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen theeservies. Circa 1860. Handbeschilderd, figuren/goud decor. Met mahonie tablet. Eén chip melkkan. Afmeting: 7 - 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence polychrome mosterdpot met floraal decor. Chips, handvat gelijmd. Nederland ? Frankrijk? Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.
Twee vroeg 19e eeuwse kleine Franse empire porseleinen vazen met landschap decor + vergulding. Beide vazen gaaf. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Verzameling Duitse Goebel figuren. Monniken. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Onder andere; bierpul, zout/peper set, schenkkannen et cetera. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Twee delen oud/modern aardewerk. 1x Dekseldoos. 1x Hoofd geblinddoekt op marmeren sokkel. Afmeting: 28 x 27 x 13 cm./ H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen miniatuur portret. Devotie, religieus. Handgeschilderd. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
Zes diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Onder andere Porceleyne Claew + polychrome. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van tien Delftse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadiging. In redelijk/goede staat.
Vier Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Divers. Eén tegel zwaar beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien antieke polychrome wandtegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Hollands 4-pas fayence tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld, echter 20e eeuw. Afbeelding van steigerend paard. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse handbeschilderde Meissen pronkschotels met floraal/fruit/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 27 - 31 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x K.P.M. bord, floraal/goud decor. 1x Meissen presenteerblad, floraal/goud decor. 1x Meissen taartschaal, floraal/goud decor. Afmeting: Ø 25,5 - 33 cm. In goede ...
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.
Delftse polychrome Zuid Holland fayence plaquette met riviergezicht, figuren en windmolen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen schalen met gedetailleerd handgeschilderd landschappen/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Eén chip bij één schaal aan onderkant. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Royal Copenhagen porseleinen tablet met floraal/goud decor. Afmeting: 5 x 45 x 32 cm. In goede staat.
Lot van 136 stuks mangaan kleurige bloemvaas tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen jugendstil dekselvaas met goud decor en vergulde armaturen. Gemerkt Victoria. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.