Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke theekan 6024
Antieke theekan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm. 6025
Grote wandschotel van Porceleyne Fles Ø 39 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke apothekerspot 6026
Antieke apothekerspot

Resultaat:

1.400 EUR

Twee Delftse paarden 6027
Twee Delftse paarden
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Italiaanse Albarello, H 36 cm 6028
Italiaanse Albarello, H 36 cm

Resultaat:

1.700 EUR

2x Albarello 6029
2x Albarello
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm. 6030
Zeldzame Italiaanse apothekers schenkkan, H 32 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Antieke apothekerspot, 1720 6031
Antieke apothekerspot, 1720

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm. 6032
18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 43,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm. 6033
Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
6 Borden, Delfts bont 6034
6 Borden, Delfts bont

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm. 6035
6x Grote Delftse schotels Ø 33 cm.

Resultaat:

180 EUR

Twee Delftse borden Ø 30 cm. 6036
Twee Delftse borden Ø 30 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee Delftse schotels Ø 35 cm. 6037
Twee Delftse schotels Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm. 6038
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Delftse tabakspot 6039
Delftse tabakspot
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 24 - 27 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm. 6041
Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 20 cm. 6042
17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

3-Delig Delfts kaststel 6043
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm. 6044
5-delig Delfts kaststel, H 25 - 33 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot, H 27,5 cm. 6045
18e Eeuwse apothekerspot, H 27,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6046
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

950 EUR

6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6047
6x 18e Eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.
Startprijs 450 EUR