Drie delen Chinees porselein. Twee Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk, goed. Eén Imari vaas, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese spekstenen boeddha + drie bronzen Hindoeïstische figuren. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vazen met floraal decor. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen bibilot vaasjes. Minimale chips. Afmeting: H 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie noir tafellamp met figuur in landschap/goud decor. Met houten console. 20e Eeuw. Afmeting: (vaas) H 43 cm. Afmeting: (met console) H 88 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose bord met floraal decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Vijf maal China. Geschilderd op zijde. Enkele signaturen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Divers. Twee borden gelijmd. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Chinese celadon vaas met craquelé glazuur, op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Japanse aardewerken Shigaraki kom met gouden lijnenspel. Gemerkt. Afmeting: H 11 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Zotjes decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon pijpvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung melkkannen. Divers decor, landschap/kostbaarheden. Haarlijn + één gelijmd. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redelijke staat.