Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Vier koppen + één schotel. Amsterdams bont decor. Drie kopjes goed, één kopje beschadigd. Schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Octagonale Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas. Optocht met zotjes decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans porselein. Onder andere; zes bekers + schotels, met bodemmerk, goed. En een kakiemon dekselkom, haarlijn deksel + chip kom. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Kantonese Chinees porseleinen drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke spekstenen Chinese quan yin met waaier. Achterzijde mist stukje. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop en schotels met floraal decor. Twee schotels gerestaureerd. Eén kopje haarlijn, ander kopje goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen vazen met figuren/floraal decor. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese yixing theepot met bamboe decor. Afmeting: 9 x 18,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bibilot vaasjes. Afmeting: ca. 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 11 x Ø 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.