Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Vier queng lung schotels met floraal decor, haarlijnen. Eén roombord, queng lung, minimale chip. Eén deksel, 19e eeuw, figuren in tuin...

Zeldzame Chinese trekpot
Startprijs 100 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese yixing trekpot. Noten/vleermuis/vruchten decor. Tuit gelijmd, chip deksel. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Ando cloisonné vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse Ando Whireless cloisonné vaas met floraal decor + plated rand. Kleur: groen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Japanse Arita vaas, H 31,5 cm.
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Japans porseleinen Arita vaas met floraal decor. Bovenrand haarlijnen + chip. Afmeting: H 31,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese kommen Ø 15,5 - Ø 17 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie vroege antieke Chinees porseleinen kommen met floraal/dieren decor. Eén met bodemmerk. Haarscheuren + chips. Afmeting: Ø 15,5 - Ø 17 cm. In redelijke staat.

Chinees deksel Ø 18 cm.
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte deksel met bloesemtak decor. Glazuurschade knop. Afmeting: 13 x Ø 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Vier koppen + één schotel. Amsterdams bont decor. Drie kopjes goed, één kopje beschadigd. Schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Startprijs 100 EUR

Octagonale Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas. Optocht met zotjes decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2 Grote imari schotels
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen schotels. 1x Paradijsvogel/kraanvogel/goud decor, afmeting: Ø 45 cm, randschade. 1x Floraal/patrijzen/goud decor, afmeting: Ø 31 cm, goed. In redelijk/goed...

Lot antiek Japans porselein
Startprijs 100 EUR

Lot antiek Japans porselein. Onder andere; zes bekers + schotels, met bodemmerk, goed. En een kakiemon dekselkom, haarlijn deksel + chip kom. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Kantonese Chinees porseleinen drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur van speksteen
Startprijs 100 EUR

Antieke spekstenen Chinese quan yin met waaier. Achterzijde mist stukje. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kop en schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop en schotels met floraal decor. Twee schotels gerestaureerd. Eén kopje haarlijn, ander kopje goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

TweeJapanse vazen, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen vazen met figuren/floraal decor. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 14 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese yixing theepot met bamboe decor. Afmeting: 9 x 18,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese bibilot vaasjes
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bibilot vaasjes. Afmeting: ca. 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari dekselpot Ø 9 cm.
Startprijs 100 EUR

Vroeg 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 11 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese schenkkannen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese natuurstenen rituele schenkkannen met draken. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Japanse schaal Ø 35 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Japanse terracotta schaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 13 x Ø 35 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23 - 26,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee Imari borden met floraal/goud decor, één bord chips + één bord haarlijn + chips. En een familie rose bord, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm...

Lot Chinees porselein
Startprijs 120 EUR

Lot Chinees porseleinen familie rose kop en schotels. Floraal/paradijsvogel decor. Vier cups + twee schotels. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 20 - Ø 27 cm.
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Chinees/Japans porseleinen kommen. 1x Familie noir met paradijsvogels/floraal/goud decor, gelijmd. 1x Imari, goud/floraal, gerestaureerd. 1x Imari, 18e eeuw, haarlijnen + chip. Afmeting: ...

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 46 cm.
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.