Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/insecten decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen ducai bord met tuin/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zilveren beugel. 19e Eeuw. 1874 Holland. Originele compositie uit de tijd. Afmeting: H 7 x Ø 26,8 cm. In goede staat.
Chinese celadon schaal met reliëf van lotusbloem. Met craquelé glazuur + rondom karaktertekens. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel. Queng Lung. Landschap/pagode decor. Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha/bloemvaas op hocker decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.