Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Enkele chips achterzijde omranding. Afmeting: Ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.
Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.