Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Familie rose schotel Ø 32,7 cm. 7048
Familie rose schotel Ø 32,7 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
3x Chinese familie rose schotels Ø 31 - 38 cm. 7049
3x Chinese familie rose schotels Ø 31 - 38 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 36 cm. 7050
Twee Chinese vazen, H 36 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 31 cm. 7051
Grote Chinese schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
3x Kang Xi schotel Ø 11,2 cm. 7052
3x Kang Xi schotel Ø 11,2 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Set antieke Chinese vazen, H 33 cm. 7053
Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Twee Chinese wierookbranders 7054
Twee Chinese wierookbranders
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot Chinees capucijner porselein (7x) 7055
Lot Chinees capucijner porselein (7x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6x Chinese kop + schotels 7056
6x Chinese kop + schotels

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese sauskom + onderschotel 7057
Chinese sauskom + onderschotel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese trekpot Ø 12 cm. 7058
Chinese trekpot Ø 12 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Japanse dekseldoos 7059
Japanse dekseldoos

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
16e - 17e Eeuws Wanli bord Ø 21,5 cm. 7060
16e - 17e Eeuws Wanli bord Ø 21,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 16 cm. 7061
Chinees bord Ø 16 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 30,5 cm. 7062
Chinese drakenvaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25,5 cm. 7063
Chinese vaas, H 25,5 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Lot Chinees porselein (9 x) 7064
Lot Chinees porselein (9 x)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Chinese vleesschotels 7065
2 Chinese vleesschotels

Resultaat:

200 EUR

Kantonese kom Ø 33 cm. 7066
Kantonese kom Ø 33 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese/Kantonese vaas, H 63 cm. 7067
Chinese/Kantonese vaas, H 63 cm.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7068
Chinese vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Penselenpot van Huanghuali hout 7069
Penselenpot van Huanghuali hout
Startprijs 18.000 EUR
Antieke Chinese stoel van Huanghualo hout 7070
Antieke Chinese stoel van Huanghualo hout
Startprijs 30.000 EUR
Verkocht
Chinese soepschaal Ø 15,5 cm. 7071
Chinese soepschaal Ø 15,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR