Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1288
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Modern kunstwerk 1296
Modern kunstwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Stilleven 1325
Ongesigneerd? Stilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
F. Brandt, Vaas met rozen 1218
F. Brandt, Vaas met rozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1278
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen 1297
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen 1078
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen

Resultaat:

30 EUR