Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Granaat ring 777
Granaat ring

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Witgouden collier met harthanger met saffier 552
Witgouden collier met harthanger met saffier

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Lot goud 575
Lot goud

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 726
Gouden zakhorloge

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Set zilver vergulde sieraden met zirconia's 787
Set zilver vergulde sieraden met zirconia's

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Seiko heren horloge automaat, King Seiko 893
Seiko heren horloge automaat, King Seiko

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden hanger Zeeuwse knop 566
Gouden hanger Zeeuwse knop

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Gouden gourmetcollier 522
Gouden gourmetcollier

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine 605
Zilveren chatelaine

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge 624
Gouden dameshorloge

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden ring met camee 782
Gouden ring met camee

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 530
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bloedkoralen hartjescollier 576
Bloedkoralen hartjescollier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Witgouden hanger met parel en diamant. 642
Witgouden hanger met parel en diamant.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groot lot diverse sieraden en horloges 650
Groot lot diverse sieraden en horloges

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Diamant 0,27 met certificaat 680
Diamant 0,27 met certificaat

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden herenring carneool 781
Gouden herenring carneool

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 853
Gouden ring met diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Gouden broches met camee. 864
2 Gouden broches met camee.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee zakhorloges 616
Twee zakhorloges

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 854
Gouden ring met diamant

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gouden oorhaken 873
Gouden oorhaken

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gouden oorringen 524
Gouden oorringen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Omega dameshorloge De Ville 625
Omega dameshorloge De Ville

Resultaat:

180 EUR