Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren beugeltas 223
Zilveren beugeltas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren beker 109
Zilveren beker

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Odeurflacon met goud 141
Odeurflacon met goud

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur haardset 236
Zilveren miniatuur haardset

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren beugeltas 214
Zilveren beugeltas

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Twee zoutvaatjes met zilver 23
Twee zoutvaatjes met zilver

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Suikercoupe met blauw glas 107
Suikercoupe met blauw glas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren bureauset 116
Zilveren bureauset

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren eeuwig durende kalender 122
Zilveren eeuwig durende kalender

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren melkkan en suikerbak 164
Zilveren melkkan en suikerbak

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren beugeltas 195
Zilveren beugeltas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren lodereindoosje 44
Zilveren lodereindoosje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren visdiencouvert 56
Zilveren visdiencouvert

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren toiletset in etui 98
Zilveren toiletset in etui

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren olifant met kalf 130
Zilveren olifant met kalf

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Wandelstok met zilveren greep 248
2x Wandelstok met zilveren greep

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor 281
Zilveren comfoor

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren tafelbel 288
Zilveren tafelbel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor 12
Zilveren comfoor

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren wijwaterhouder 59
Zilveren wijwaterhouder

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kaas- & boterstolp met zilver 161
Kaas- & boterstolp met zilver

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren pijpcomfoor 246
Zilveren pijpcomfoor

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Drie zilveren fotolijsten 274
Drie zilveren fotolijsten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand met vlinders 24
Zilveren bonbonmand met vlinders

Resultaat:

130 EUR