Origineel antiek Weens brons met polychromie. Arabische man met kist en sieraden. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 10 x 10,5 x 6,8 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke Franse figurengroep op marmeren basement. Door J.D. Aste. Twee meisjes hand in hand. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot bronzen beeld. Titel: Souvenir Agounod. Meisje met bloem + buste heer. Gesigneerd Pierre Ogé. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Oude bronzen neushoorn met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Mooie patina. Deukje achterkant basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige Rafael. Italië of Spanje. Met polychromie. Arm mist, hand mist. Afmeting: H 105 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Lady Fortuna met Hoorn des overvloeds op marmeren sokkel. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met polychromie. Afmeting: 39 x 37 x 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen Balthazar. Gesigneerd, Y WL 2 2000. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Frans bronzen figuur om marmeren sokkel. Vrouw met mandoline. Door Paul Eugène Mengin. 1853 - 1937. Met gietstempel. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen gepolychromeerd figuur. Fluit spelende jongen. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Spelende kinderen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Perzië? Terracotta damesbuste. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.