Chinese celadon schaal met reliëf van lotusbloem. Met craquelé glazuur + rondom karaktertekens. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige porseleinen trechter met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen/figuren/floraal/kostbaarheden decor. Met dubbele blauwe bodemring. Beide vazen zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 36 cm. ...
Zeldzame Italiaanse fayence apothekers schenkkan. Vroeg renaissance. Met annotatie M.C. 1611 en Latijns opschrift Acqvadcetracha. Zeldzaam blauw glazuur met floraal decor en engel met kroon. Afmeting:...
Prachtige geelgouden slavenarmband, 750/000, met wit-, rood- en geelgouden olifanten, bezet met robijn, saffier en smaragd. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheden. Bre...
Twee Chinees porseleinen familie rose kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met wit glazuur + floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met granaatappel decor. Oxyde-rood. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Chinese dikwandige porseleinen schaal met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel. Queng Lung. Landschap/pagode decor. Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In zeer goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha/bloemvaas op hocker decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op ronde ring. In het midden is het cabaret voorzien van een gegraveerd wa...
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen geflambeerde schaal in lotusbloem-vorm. Afmeting: 9 x 25 x 23,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen):...
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen pagodes met floraal decor. Beide pagodes 8-delig. Afmeting: 121 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wapenbord met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.