Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, H 58 cm.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.

Twee kandelaren, H 31 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Rood koperen samovaar
Startprijs 50 EUR

Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke notenkraker
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3-Armige kandelaar + Kerkkandelaar
Startprijs 50 EUR

Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Startprijs 50 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Tipp & Co. brandweerauto, 1950
Startprijs 50 EUR

Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.

Duitse wandspinde, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Ronde spiegel Ø 44 cm.
Startprijs 50 EUR

Ronde spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Engels wandkastje, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.

Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 50 EUR

Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.

Twee Perzische kleden
Startprijs 50 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden. 1x Rood van kleur met lichte omranding, afmeting: 100 x 93 cm. En één kleed met de afmeting: 190 x 122 cm. Franjes rand missen. In redelijk/goede staat.

Oud Perzisch kleed, 132 x 87 cm.
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Herat Beloutch. Aardetinten. Afmeting: 132 x 87 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas, 1930
Startprijs 50 EUR

Hollandse Copier Leerdam glazen vaas. Art deco. Circa 1930. Tin lazuur (craquelé). Afmeting: 9,3 x 8,5 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, H 40 cm.
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Figuur met ogen, mond en neus. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Drie (cacao)kannen in poezenvorm
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke porseleinen/aardewerken (cacao)kannen/schertzkannen met poezen. 2x Duitsland. 1x China. Onder andere 1950 U.S. zone. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Vijf delen fayence (divers)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen divers oud/antiek fayence. Onder andere; Makkum, Italië, Rouen. Draakkandelaar Rouen gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 16 - 35 cm.

Keramieken zebra
Startprijs 50 EUR

Keramieken zebra. Maker? 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Drie antieke wandschotels Ø 34 - 40 cm.
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Hollandse fayence wandschotels. 1x Makkum, bloemvaas decor, circa 1900. 2x Petrus Regout Maastricht, circa 1900. Afmeting: Ø 34 - 40 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees spekstenen figuur. Haan op pioenroos. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, vierkant gecontourneerd model met gravure van een boom op het deksel. 5x5x1,5cm. ca 23 gram. MT.:J.P.Sperna Weiland, Schoonhoven, jl.:e:1864. In goede staat.

Lot zilveren borstels (3x)
Startprijs 60 EUR

Lot met 3 borstels met zilver, 833/000. Drie ovale borstels, Grote borstel voorzien van een voorstelling met figuren. De andere twee met de voorstelling an een schip en een molen. MT.: o.a. Hooijkaas,...