P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.
Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Ronde spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.
Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. 1x Rood van kleur met lichte omranding, afmeting: 100 x 93 cm. En één kleed met de afmeting: 190 x 122 cm. Franjes rand missen. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed. Herat Beloutch. Aardetinten. Afmeting: 132 x 87 cm. In goede staat.
Hollandse Copier Leerdam glazen vaas. Art deco. Circa 1930. Tin lazuur (craquelé). Afmeting: 9,3 x 8,5 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Figuur met ogen, mond en neus. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/aardewerken (cacao)kannen/schertzkannen met poezen. 2x Duitsland. 1x China. Onder andere 1950 U.S. zone. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen divers oud/antiek fayence. Onder andere; Makkum, Italië, Rouen. Draakkandelaar Rouen gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 16 - 35 cm.
Keramieken zebra. Maker? 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse fayence wandschotels. 1x Makkum, bloemvaas decor, circa 1900. 2x Petrus Regout Maastricht, circa 1900. Afmeting: Ø 34 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen figuur. Haan op pioenroos. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, vierkant gecontourneerd model met gravure van een boom op het deksel. 5x5x1,5cm. ca 23 gram. MT.:J.P.Sperna Weiland, Schoonhoven, jl.:e:1864. In goede staat.
Lot met 3 borstels met zilver, 833/000. Drie ovale borstels, Grote borstel voorzien van een voorstelling met figuren. De andere twee met de voorstelling an een schip en een molen. MT.: o.a. Hooijkaas,...