Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke kapstok, 1900 4112
Antieke kapstok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahoniehouten nachtkastje 4260
Mahoniehouten nachtkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 200 x 125 cm. 4520
Perzisch tapijt, 200 x 125 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Weens bronzen figuur 5015
Weens bronzen figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot glaswerk (divers) 5522
Lot glaswerk (divers)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Perzisch aardewerk 6129
2x Perzisch aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porcelanine Paris France toiletset 6130
Porcelanine Paris France toiletset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Franse kop + schotels 6136
Twee Franse kop + schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antiek bloempotten (4x ) 6150
Lot antiek bloempotten (4x )

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vier delen aardewerk 6157
Vier delen aardewerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm. 6180
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Hollandse tegels (12 st.) 6186
Lot Hollandse tegels (12 st.)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7504
Lot Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee delen Japans/Chinees  porselein 7695
Twee delen Japans/Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chinese of Japanse schotel 7734
Antieke Chinese of Japanse schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 292
Zilveren schaal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Collier, hanger en oorstekers met granaat 657
Collier, hanger en oorstekers met granaat

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Zilveren broches, Art Deco 773
2 Zilveren broches, Art Deco

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Stilleven 1325
Ongesigneerd? Stilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Japan/China 7469
2x Japan/China

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Delen kristal met zilver 154
2 Delen kristal met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kandelaren/kristal met zilver 200
Kandelaren/kristal met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren specerijenbakjes 279
2 Zilveren specerijenbakjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collier met parel en gitten 676
Collier met parel en gitten

Resultaat:

40 EUR