Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G
Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur
Pop, Armand Marseille ca. 1900 met porseleinen hoofd, geleed lijf, open mond met 4 tandjes en slaapogen. Gemerkt in de nek 370 AM Dep made in Germnay L.: 76cm. Cond.: G
Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...
Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M
Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G
Pop met bisquit porseleinen beschilderd hoofd ca. 1910. Open mondje, boven 4 tandjes, slaapogen en in de nek gemerkt 3200.
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G
Grote antieke kinderwagen met kap (licht beschadigd) en porseleinen handgreep met originele beschildering. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. Wielen en bladveren in goede staat 125x113x50cm. Cond.: G
Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...
Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G
Popje met kledendracht Armand Marseille 390 A 7/0. M. Hoofd van masse, blauwe slaapogen, open mond met boventandjes. Zonde pruik. L.: 31cm. Klein haarscheurtje achter op het hoofd.
Oude blikken havenkraan met opwindmechanisme 40-er/50-er jaren in matige staat (roest). Vermoedelijk Duitsland 30x48x18cm. Cond.: M
Poppenwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem, originele beschildering. Stoffering van de kap is vergaan, verder in goede staat 64x75x35cm. Cond.: R
Duw kinderwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem. Originele beschildering, met leer bekleed 57x99x33cm. Cond.: G
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Oude vooroorlogse blikken speelgoedkanon met mechaniek in redelijke staat. Vermoedelijk Duitsland. Lichte roestaanslag 11x17x7cm. Cond.: R
Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.
Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...
Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...
Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G
Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt "Jaucke", Rinus Morsink Het poppenmobiel De Meern. Stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen L.:74cm. Cond.: G