Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote pors. vaas
Startprijs 900 EUR

Monumentale porseleinen cachepot met voet. bestaand uit twee musicerende dames. Het geheel is rijkelijk bewerkt met gele rozen en goud 75x45x31cm. Cond.: G

9-Tegel tableau
Resultaat: 800 EUR

Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)

Chinese lekschotel
Resultaat: 1.300 EUR

Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G

3 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade

6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR

Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G

Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR

Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U

Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 550 EUR

Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade

2 Porseleinen vazen
Startprijs 550 EUR

Twee monumentale porseleinen tafelstukken met ieder 3 porseleinen petit four schaaltjes en fruitschaal. Voorstelling met musicerende putti en rozen 20e eeuw. (bakscheur) 45xø30,5cm. Cond.: G

Beeld, Royal Aux
Startprijs 525 EUR

Groot bisquit porseleinen figuur van Royal Dux met als voorstelling een jachthond met fazant in de bek ca. 1900 24x49x26cm. Cond.: G

Aardewerken 2-deurs kastje
Resultaat: 600 EUR

Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast ca. 1900. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Gebr. Tichelaar) Holland. Waarschijnlijk beschild...

Ivoren schaakspel
Startprijs 450 EUR

Antiek ivoren schaakspel met marmeren schaakbord (36x36cm.) ca. 1920. De ivoren schaakstukken zijn handuitgesneden en de helft is roodgekleurd. Schaakbord is van latere datum, schaakstukken ca. 7cm. h...

3 Tegels, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels; 1x zittende hond met bloemen, 1x staande hond met bloem en 1x 3-tulpentegel. Allen met geschulpte rand 1,2x13,1x13,1, 1,8x13,3x13,1cm. en 1,0x13,3x13,3cm. ...

4 Tegels, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...

Tegel eekhoorn, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G

Kapitale vaas
Startprijs 400 EUR

Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G

2 Tegels, 17e eeuw
Startprijs 350 EUR

Twee Hollandse polychroom tegels 17e eeuw met als voorstelling en dame met emmer en een dame van de zijkant. Beide met 17e eeuwse kledendracht 1,2x12,7x12,8cm. en 1,1x13x12,9cm. Cond.: G (lichte rands...

3 Figurentegels, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x Schaatsende man, 1x Stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...

Rosenthal servies
Resultaat: 350 EUR

Groot uitgebreid wit Rosenthal servies (decor Maria weiss) 20e eeuw. Koffie-, ontbijt- en eetservies voor 12 personen. Met presenteerschalen, terrines etc. Cond.: G

Majolica korhoen, Thuringen
Startprijs 350 EUR

Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G

Delfts kannetje
Startprijs 300 EUR

Delft aardewerk kannetje naar Chinees Transistion voorbeeld, gemerkt Adriaans Pieterszoon de Kock. Transistion elementen, vermoedelijk 18e eeuw 21x14x12cm. Cond.: G

6 Tegels, schepen
Resultaat: 475 EUR

Zes antieke Hollandse tegels met scheepsmotief 17e-18e eeuw. Blauw decor met polychrome vlaggen 0,7x13x13,2cm. Cond.: G (lichte randschades)

Tegel emoe, 17e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G

4-Pas tableau, paard
Resultaat: 310 EUR

Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)

Tegel mees, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G