Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koppel geweren in kast
Startprijs 3.500 EUR

Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U

Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Startprijs 800 EUR

Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G

Empire hanglamp, 2e periode
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 500 EUR

Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G

Engelse theekast
Startprijs 475 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Engelse theekist met daarin 3 porseleinen theebussen met bloemen- en gouddecor. 1 Theebus is gelijmd 15x13x26cm. Cond.: G

Hoorn des overvloeds
Startprijs 280 EUR

Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat

2 Grote gedraaide kandelaars
Resultaat: 280 EUR

Twee grote messing gedraaide kandelaars 19e eeuw in zeer goede staat 52xø16cm. Cond.:G

Speeldoos
Resultaat: 300 EUR

Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G

Pijp met zilver
Startprijs 250 EUR

Jagerspijp ca. 1900 gesneden uit een gewei. Gedraaide houten schaft met zilveren montuur, gemerkt E.O.L. Middengedeelte is uitgewerkt met een hert L.: 68cm. Cond.: G

Mes, John Coe
Startprijs 250 EUR

Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G

Lanspunt, 17e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U

Ivoren parasolverkoper
Startprijs 200 EUR

Antieke 19e eeuwse ivoren Oosterse parasolverkoper (Japan of China), mooi uitgewerkt 11x8x6cm. Cond.: G

Tinnen kraanpot
Startprijs 200 EUR

Bijzondere vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met rode beschildering. Chinees-achtig decor van een waterpartij met vliegende kraanvogel 44xø15cm. Cond.: G

Bouille kistje met glaasjes
Resultaat: 200 EUR

Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R

Tin kastje
Startprijs 190 EUR

Tinnen miniatuur glasvitrine 19e eeuw, rococo vormgeving 20x15x8cm. Cond.: G

Groot kruis
Startprijs 180 EUR

Groot heilig kruis met gietijzeren Corpus Christi 19e eeuw. Eikenhouten kruis 141x77cm. Cond.: G

Gebrandschilderde ruiter te paard
Resultaat: 125 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een ruiter te paard met siertooi 23,5x16,5cm. Cond.: G

Bronzen Holl. kaarsluchter
Resultaat: 150 EUR

Kleine Hollandse bronzen 4-lichts kaarsluchter (rokkandelaar) 18e-19e eeuw 31x34x34cm. Cond.: G

Bronzen kraagkandelaar
Resultaat: 150 EUR

Bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 20,5xø10cm. Cond.: G

Bronzen kraagkandelaar
Resultaat: 150 EUR

Zware bronzen kraagkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 21xø11,5cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 150 EUR

Oud karabijn, onschadelijk gemaakt 1e helft 20e eeuw. R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G

Platte Buiskachel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse platte buiskachel ca. 1900 met originele emaille bloembeschilderingen, nikkel en metaal in zeer goede staat. Cond.: G