Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. ketel op standaard
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder mooi Hollands zilveren 835/000 bouilloire, op 4 balpoten,met acanthusblad motief en opengewerkte parelrand op ketel. MT.:J.M.van Kempen, Voorschoten, 1858-1924, ca. 1457 gr. Cond.:U

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U

2 Zilv. kandelaars
Resultaat: 1.250 EUR

Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U

Zilv. koektrommel 1861
Startprijs 1.250 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren koektrommel, geschulpt model. Jaarletter B: 1861, 835/000 ca. 310gr. 12x12x8cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Startprijs 900 EUR

Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 31x18cm. Cond.: U

Opengezaagde broodmans
Startprijs 875 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand 925/000 ca. 813gr. 33x20cm. Cond.: U

6 Eierdoppen in standaard
Startprijs 825 EUR

Fraai tafelstuk. Zes zilveren eierdoppen in bijbehorende presenteerstandaard. 925/000 ca. 792gr. Cond.: U

Zilv. opengezaagde hengselmand
Startprijs 800 EUR

Grote opengezaagde zilveren hengselmand op dichte voet ca. 766gr. 31x20x13cm. Cond.: U

Hollands zilv. broodmand
Startprijs 750 EUR

Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U

Zilv. Duitse trooier, 18e eeuw
Startprijs 625 EUR

Fraaie Zilveren 18e eeuwse Duitse tafelstrooier met ajourgezaagd deksel. Versierd met guirlandes ca. 255gr, H.: 21cm. Cond.: U

2-Delig zilv. theeservies
Startprijs 600 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje, voorzien van parelranden. Jaarletter S: 1877, MT: VKB 835/000 ca. 422gr. Cond.: U

3-Delig Engels servies
Startprijs 600 EUR

3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U

Zilv. inktstel +2 potten
Startprijs 550 EUR

Bijzonder fraai Hollands zilveren 835/000 inktstel, zilveren basement met 2 kristallen, geslepen potjes.met zilveren deksel, Jaarletter T:1853, Cond.:U

3-Delig zilv. theeservies
Startprijs 500 EUR

Mooi 3-delig zilveren theeservies met praelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U

Hollands zilv. dienblad
Startprijs 450 EUR

Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U

2-Delig Zilv. theeservies
Resultaat: 500 EUR

Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G

Zilv. 3-kaars kandelaar
Startprijs 425 EUR

Mooie zilveren tafelkandelaar ca. 1900 voor 3 kaarsen met florale motieven op het armatuur. 800/000 ca. 448gr.

Zilv. opengewerkt dienschaaltje
Startprijs 375 EUR

Sterling zilveren dienschaal met brede opengewerkte rand op 4 pootjes. 925/000 ca. 373gr. 20x20x6cm. Cond.: U

Zilv. brandewijnkom
Startprijs 325 EUR

Zilveren brandewijnkom 925/000 ca. 277gr. 23x11x8,5cm. Cond.: U

Zilv. strooier Engeland
Startprijs 325 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier, klein deukje aan de onderzijde. 925/000 ca. 229gr. H.: 18cm. Cond.: G

Hollands zilv. theebus
Resultaat: 400 EUR

Antiek zilveren theebus, zwaar bewerkt met Hollandse voorstellingen, jaarletter B: 1836. MT: HH 835/000 ca. 179gr. 10x7,5x10cm. Cond.: U

Hollands zilv. viscouvert
Startprijs 300 EUR

Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U

Zilveren tafelmes
Startprijs 300 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelmes met pistoolheft, voorzien van handgravures en ruiter te paard. Midden 18e eeuw L.: 23cm. Cond.: G

Zilveren suikerbak
Startprijs 290 EUR

Antieke fraaie Friese zilveren kandijbak met hengsel, jaarletter S: 1852, MT: Alexander Mentz Leeuwarden 835/000 ca. 146gr.