Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kabinet
Resultaat: 7.500 EUR

Kast

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuwse Louis Quinze kabinet ,staand op klauwpoten, van noten met wortelnoten fineer op eiken. Getoogde deuren met rocailles op de deuren en koplijst. Origineel bronzen beslag, sloten en s...

Louis Seize commode ca. 1800
Resultaat: 2.400 EUR

Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...

Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR

Originele Duitse Louis Seize commode ca. 1780 ingelegd met diverse houtsoorten aan de voorkant, achterkant en blad. Originele sloten, sleutels en beslag. De commode is recentelijk vakkundig gerestaure...

Smeedijzeren geldkist
Startprijs 1.800 EUR

Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G

Engelse vitrinekast
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Engelse vitrine opzet, mahoniehout gefineerd. In zeer goede gerestaureerde staat 211x121x54cm. Cond.: U

Cilinder bureau
Resultaat: 11.000 EUR

Bijzonder mahoniehouten Louis Quinze Frans cilinderbureau ca. 1870 met intarsia (inlegwerk) op de cilinder waarin 3 putto's op een geit zijn verwerkt. Verder voorzien van origineel bronzen beslag. Hek...

Barok Commode
Startprijs 1.250 EUR

Originele 18e eeuwse Duitse dubbelgebogen barok commode. Eiken fineer marquetterie met noten band-inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en blad. Sloten zijn origineel, beslag is van latere datum. Ouder...

Frankfurter wellenschrank
Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse Duitse barokkast (Wellenschrank) ca. 1750 omgeving Frankfurt, Hessen. Origineel slot, sleutel en rugwand. Bolpoten van latere datum. Oudere restauratie in goede staat 199x183x71cm. Cond.: G

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Startprijs 1.000 EUR

Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschui...

Barok kast
Startprijs 1.000 EUR

Bijzondere brede 3-deurs barok kast Louis Seize stijl met drie lades, schuine hoeken, brede koplijst en kolossale bolpoten ca. 1780. Nieuw hout bovenop de kop gemonteerd (uit zicht). In zeer goede sta...

Eiken broodkast, intarsia
Resultaat: 900 EUR

Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...

2-Delige Werdicke kast
Startprijs 800 EUR

2-Delige Engelse boekenkast "Werdicke systeem", gemaakt van iepenhout, mahoniekleurig. 222x40x183cm.

Mahoniehouten bank
Startprijs 750 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier bank, Noord Duitsland. geheel gerestaureerd en nieuw bekleed met hoogwaardige stof. Inclusief 4 kussens met dezelfde bekleding. Mooie elegante vormgeving 92x192x61cm...

Schelpkruk, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR

Zeldzame notenhouten rococo schelpkruk ca. 1800. Rijk snijwerk en bijzondere zitting in de vorm van een schelp (lichte beschadiging) 69x42x50cm. Cond.: G

4-Delig notenhouten bankstel
Resultaat: 850 EUR

Notenhouten 4-delige zitgroep, Grunderzeit Duitsland ca. 1890. Prachtig uitgewerkt met dolfijnkoppen en rode velours bekleding in zeer goede staat. Bestaande uit een zitbank (105x142x83cm.), 2 Fauteui...

Partnerdesk met leer
Resultaat: 700 EUR

Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U

Hollands bureau, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Groot 18e eeuws wortelnoten gefineerd notarisbureau met schuine klep (waarachter 2 deurtjes). Onder 2 deurtjes in de vorm van 3 lades. Het meubel is in ongerestaureerde staat 132x138x52cm. Cond.: R

Mahonie kabinet
Startprijs 600 EUR

18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

6 Eethoekstoelen, 1840
Startprijs 600 EUR

Zes mahoniehouten vroeg Biedermeier stoelen ca. 1830 (fineer). In ongerestaureerde staat 89x54x48cm. Cond.: R

Secretaire mah.
Startprijs 600 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze schrijfcommode met origineel bronzen beslag, schuine klep en klauwpoten. Mooi binnenwerk met inlegwerk en keldertje. het meubel is mahoniehout fineer op eikenhout en is...

Vitrineopzet ca. 1930
Startprijs 550 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten vitrineopzet ca. 1930 met origineel bronzen beslag. Deurtje is verbogen, verder in goede staat 209x137x40cm. Cond.: G

Spinet
Resultaat: 900 EUR

Bijzondere spinet (snaartoets-instrument), gesigneerd G.C. Klop Fecit 1979 in zeer goede staat. Handwerk. Nieuwprijs was Fl. 6.500,00. 83x153x60cm. Cond.: G

Grote ronde uittrektafel
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten vroeg Biedermeier eettafel met kolompoot ca. 1830 (fineer). Tafel is verlengbaar (tussenblad mist). De tafel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat 76xø130cm. Cond.: R