09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR

Engelse staande klok
Resultaat: 3.000 EUR

Monumentale Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR

Eiken tafelklok
Resultaat: 1.300 EUR

Franse pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 950 EUR

Boulle klok
Resultaat: 800 EUR

Haantjes comtaise
Startprijs 750 EUR

Mini comtoise
Startprijs 650 EUR

Cartelklok ca. 1920
Resultaat: 600 EUR

Kolompendule
Startprijs 600 EUR

Klok, intarsia
Startprijs 500 EUR

Franse pendule ca. 1890 met prachtig inlegwerk. recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Emaille wijzerplaat gecraceleerd 34x25x16cm. Cond.: G

Hollandse staande klok
Startprijs 500 EUR

Biedermeier pendule
Startprijs 500 EUR

Vuurvergulde pendule
Startprijs 500 EUR

Tafelklokje, bouillestijl
Startprijs 500 EUR

Tafelklok ca. 1900
Resultaat: 500 EUR

Franse pendule ca. 1880
Startprijs 480 EUR

Frans pendulestel ca. 1890
Startprijs 450 EUR

Staande klok, Frans
Resultaat: 400 EUR

Friese wandklok (kantoortje)
Resultaat: 350 EUR

Longcase staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Monumentaal pendulestel
Startprijs 400 EUR