Fraai tafelstuk. Rijkelijk bewerkte zilveren strooier uit de 19e eeuw.Duitsland H21 cm. ca. 246 gr., Cond.:U
Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U
Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U
Antiek trancheercouvert met handgegraveerde zilveren heften, 19e eeuw. L.40 + 30 cm., Cond.:G
2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...
3-Delig zilveren servies op dienblad, fraai bewerkt met bloemmotieven. Totaal gewicht ca. 2285 gr., Cond.:U
Prachtige Hollands zilveren 835/000 flessenbak met houten bodem, handgegraveerd, Jaarletter: P, 1849, MT.: H, ø17 cm., Cond.:U
Blauw glazen mosterdpotje in zilveren montuur, bewerkt met zilveren guirlandes (waarvan 1 defect).Gewicht zilver ca.63 gr., Cond.:G
Kristallen coupe op zilveren voet, ø15, H.11 cm., Cond.:U
Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.
2 Javaans Indisch zilveren beelden, echtpaar,sierlijk gemodelleerd, H.21 cm.,Cond.: U
Blauw glazen schaal in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø15 cm., H.8 cm., Gewicht zilver ca.233 gr. Cond.:U
Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U
Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U
6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...
Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.
Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren 835/000 tabaksdoos met handgegraveerde deksel met paard en koe. Jaarletter:q, 1875, 13x7x2.56 cm., ca. 150 gr., Cond.:G
Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U
23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G
Blauw glazen flessenbak in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø 12 cm.,H.4 cm., Gewicht zilver 72 gr., Cond.:U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.
Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U
Ovaal zilveren 835/000 dienblaadje met opengewerkte perlérand. Jaarletter O: 1924, MT.:Kempen Begeer & Vos, 25x17 cm., ca. 300 gr., Cond.:U
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje. Zeer mooi apart stuk voor de echte verzamelaar 1864. In uitstekende staat 835/000 32gr. 2,5x5,6x5,2cm. Cond.: U
Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G
Fraaie kristallen ruitgeslepen presenteerschaal met antiek Hollands zilveren 835/000 beugel, invoerletter: V, MT.:AF4, A.Fontani, Amsterdam, ø 29 cm.,kleine chips, Cond.:G
12 Hollands zilveren 835/000 taartvorkjes met bijbehorende 6 lepeltjes. Vrijwel ongebruikt, MT.:van Kempen, Jugendstill, ca. 228 gr., Cond.:U
Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U
Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R
2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers voet ø4.5 cm., H.13 cm., ca.140 gr., Cond.:G
Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U
Engels sterling zilveren asbak in de vorm van een centenbak, L.12 cm., ca. 91 gr., Cond.:G
Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U
Kristallen schaal Villeroy en Boch, met antiek zilveren hengsel, MT.:onleesbaar, ø 29cm., Cond.:U
Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
3 Zilveren 800/000 ronde zoutbakjes op klauwpootjes, Duitsland ø 5.5 cm. H.3.5 cm., ca.136 gr., Cond.:U
Amsterdams zilveren835/000 papbordje, MT.:52V, W.S.Vet & zonen Amsterdam,Haarletter:Y: 1933, Minervakop A ø 15.5 cm., ca.109 grCond.:U
Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U
Kristallen beschuitbus met zilveren dop, op kristallen onderschotel. Chips van rand en deksel, bus ø12 cm., H.25 cm., Cond.:R
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met stopje en gouden dop en kraag. H. 9cm., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflesje met stopje en gouden dop en kraag. Dient gerestaureerd te worden in gouden dop. H.12 cm.
Plated tafel taboeret 20e eeuw, voorstellend 3 oesterschelpen met drie dolfijnen 12x24x24cm. Cond.: G
Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R
Antiek Hollands zilveren scheepjes pijpje met benen mondstuk, aan zilveren ketting. Cond.:U
Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U
Amandelgeslepen kristallen dekselschaal Jose Phinenhut met zilver-overlay 20e eeuw. Knop van het deksel is gelijmd 21xø18cm. Cond.: R
6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G
Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G
Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!
Hollands zilveren 835/000 kandelaar, Utrecht, Jaarletter: O, 1949, MT: onleesbaar, H. 26 cm.,fraai vierkante voet 9.5x9.5 cm., Cond.:U
Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U
Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U
Petit-four schepje zilver 800/000, bewerkt met molen en scheepsmotieven, ca.28gr. L 16 cm.
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
2 Engelse sterling zilveren 925/000 strooiers met glazen inzet. H.11 cm. ø4.5 cm., Cond.:U
Bolvormig zilveren peperstrooier en zoutbakje op voetjes 835/000 ca. 117gr. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Schoenlepel en veterhaakpen met zilveren 925/000 heften, Nederlands Z1 keur, L.ca.24cm., Cond.:U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Mooie ovale Engels zilveren 925/000 snuifdoos met gegraveerd scharnierende klepdeksel. 8.5x5.5cm.,ca.59gr.,Cond.:U
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G
Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U
Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.
2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje, 2e gehalte, 3.5x2.5x4 cm.,ca. 16 gr.. Bodem is defect.
2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U
Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U
Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.
2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U
Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U
Engelse sterling zilveren kelk, begin 1900,voet ø8 cm, H. 15 cm., Cond.:R
Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U
Petit-fours schepje met zilveren 800/000 heft, opengewerkt verguld bakje, L.16.5 cm., Cond.:G