Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dommelshuizen, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G

Ton Schulten
Resultaat: 7.500 EUR

Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U

Schilderij, Mixed Media
Resultaat: 500 EUR

Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U

Johan Dijkstra '54
Startprijs 2.000 EUR

Johan Dijkstra '54, Groninger ploeg (Groningen 1896 - ), olieverf op linnen, portret van Mevr. Lancee - Bolt. IN opdracht geschilderd door Johan Dijkstra, vriend van de familie Lancee. Voorzien van he...

Schilderij, MacKenzie
Resultaat: 1.100 EUR

Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G

Schilderij, Poussin
Startprijs 1.800 EUR

Gaspar Dughet Poussin (toegeschreven aan) (1615 - 1675 Frankrijk), olieverf op linnen, landschap met 5 figuren, gebouwen en bomenpartij 42,5x22cm. Cond.: G

Henk Schuring
Resultaat: 800 EUR

Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G

Schilderij, Ru van Rossem
Startprijs 650 EUR

Ru van Rossem (Origineel) (Amsterdam 1924 - 2007, diverse tentoonstellingen), gemengde techniek op papier, voorstelling van een Indische Zebu. Herkomst kunsthandel Borzo 70x50cm. Cond.: U

Groenewegen, melkster bij koeien
Startprijs 1.500 EUR

Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G

Henk Schuring
Resultaat: 700 EUR

Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G

Schets, Theo Beerendonk
Startprijs 150 EUR

Theo Beerendonk (Amsterdam 1905 - ), tekening op papier, vrouw in interieur 15x27cm. Cond.: G

F. van Kregten
Startprijs 2.000 EUR

Johannes Aurelius Richard Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, "Melktijd" 50x70cm. Cond.: G

Werner Weiskönig
Startprijs 250 EUR

Werner Weiskönig 76/100, 4-kleurige litho op papier, "Abend auf Mallorca" 46x32cm. Cond.: U

Schilderij, J. Kagie
Startprijs 150 EUR

Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G

Jan Wiegers
Resultaat: 200 EUR

Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G

Johannes Bosboom, tekening
Resultaat: 900 EUR

Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G

Beeld en aambeeld
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, gemengde techniek op papier, herkomst "Beeld en Aambeeld" te Enschede, moderne compositie 65x50cm. Cond.: G

A.J. Zwart, Sibculo
Resultaat: 650 EUR

Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G

Schilderij, kasteeltoren
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...

Cornelis Jan Mension
Startprijs 650 EUR

Cornelis Jan Mension (1882 - 1950), olieverf op linnen, twee eenden in het water 24x29cm. Cond.: G

Berry Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G

Henry Moore
Resultaat: 220 EUR

Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G

Italiaans schilderij op paneel
Startprijs 3.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuws paneel (beschildering latere datum) (Franse of Italiaanse school), olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 48x88cm. Cond.: G

Heinrich Wilhelm Schnaars
Resultaat: 750 EUR

Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G

Schilderij, Nefkens
Startprijs 100 EUR

Wim Nefkens ca. 1920, olieverf op linnen, "Coming Sheep" 40x60cm. Cond.: G

G.J. Delfgaauw
Startprijs 700 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw, olieverf op linnen, straatje met figuren te Hattem 30x40cm. Cond.: G

Toegeschreven Barbiers, huis bij brug
Startprijs 725 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, landschap met huis, herder en vee 31x23cm. Cond.: G

Toegeschreven Barbiers, watermolen
Startprijs 725 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, watermolen met figuren 32x23cm. Cond.: G

Jan H. Bolink, stilleven
Resultaat: 225 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

Hondje, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Monogram A.?), olieverf op paneel, wandelende hond in kleding met lantaarn (nachtwacht) 17x13cm. Cond.: G

A. Heyboer
Resultaat: 200 EUR

Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G

David Constant Artz, interieur
Resultaat: 1.300 EUR

David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G

Opdenoff, zeegezicht
Startprijs 8.000 EUR

George Willem Opdenhoff (diverse musea) (Fulda 1807 - Den Haag 1873), olieverf op linnen, zeegezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met schepen en figuren. Oude bedoeking en restauratie 96x142cm. C...

Indonesisch schilderij, vuurboom
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G

Quinton, landschap
Startprijs 900 EUR

Charles Henri Clement Quinton (1851 - 1920 Frankrijk), olieverf op linnen, Frans landschap met paardekar en landarbeiders 42x26cm. Cond.: U

Floor Looy, pastel
Startprijs 40 EUR

Floor Looy 1997 Almelo, pastel op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Resultaat: 400 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G

Jan Wiegers, eigendruk
Resultaat: 200 EUR

Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G

Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR

Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U

Gesigneerd Schelfhout
Resultaat: 230 EUR

Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G

J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR

Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G

Schilderij, A. Verleurs
Resultaat: 180 EUR

Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G

Map Joh. Braakensiek
Startprijs 120 EUR

Johan Braakensiek (1858 Amsterdam - 1940), map met 20 diverse prenten. "van Holkema en Warendorf + K. Groesbeek". Kaft heeft vlekken 40x30cm. Cond.: G

Russisch schilderij, liggend naakt
Startprijs 300 EUR

Russische school 1e helft 21e eeuw, Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt 46x33,5cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 3.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G

Schilderij, J. Harm Weyns
Resultaat: 150 EUR

Jan Harm Weyns (Zwolle 1864 - Rotterdam 1945), olieverf op paneel, stilleven met peren 40x30cm. Cond.: G

W. van Nieuwenhoven
Resultaat: 500 EUR

Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G

Schilderij ADJ 1894
Resultaat: 60 EUR

Monogram ADJ 94, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren 15x9cm. Cond.: G

W.C. Rip
Startprijs 1.400 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G

Jo Weyers, bloesemboom met molen
Startprijs 300 EUR

Johanna Beredina Weyers (Den Haag 1900 - Emmen), olieverf op linnen, achtertuin met bomen in de bloesem 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Rijkelijkshuizen
Resultaat: 400 EUR

Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G

Aquarel, G. Krol
Startprijs 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (1887 - 1965 Enschede), aquarel op papier, Twentse boer aan het werk 43x50cm. Cond.: G

Kerkelijk schilderij
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R

Schilderij, J. Hanssen
Startprijs 60 EUR

J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G

Johan Büning, stilleven
Startprijs 350 EUR

Johan Buning (Verso), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x80cm. Cond.: G

Joop Kropff
Startprijs 225 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

Ongesigneerd ca. 1900, vissers
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, vissers bij een rivier 25x15cm. Cond.: G

Schilderij, H. Maas
Startprijs 300 EUR

Maximiliaan Louis Henk Maas (1924 - 2005 Rotterdam), gouache op papier, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G

Monogram J.G.
Resultaat: 15 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij
Resultaat: 80 EUR

Indonesisch schilderij op zijde ca. 1950 verso Dewa Poetoeh Mokoh. Prachtige kwaliteit, verf op zijde 60x43cm. Cond.: G

Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, plasgezicht met eenden
Startprijs 150 EUR

Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, plasgezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR

Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R

2 Strandgezichten
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee strandgezichten met kinderen 9x7cm. Cond.: G

Schilderij, H. Koolen
Resultaat: 30 EUR

H. Koolen, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: M

Balinees schilderij
Resultaat: 150 EUR

Indonesisch op zijde geschilderd schilderij, gesigneerd Awan Segallalano, Bali 50-er jaren. Mooie kwaliteit 54x43cm. Cond.: G

Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR

Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G

Prent met paarden
Resultaat: 25 EUR

Reproductie Rudolph Koller Zurich 1873, druk op papier, postkoets 57x46cm. Cond.: G

Ongesigneerd, veestuk
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, landschap met herder en vee 30x24cm. Cond.: G

Miniatuurschilderij, Giethoorn
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bruggetje bij Giethoorn 8x9cm. Cond.: G

Schilderij, Brouwers
Resultaat: 45 EUR

Brouwer, olieverf op paneel, havengezicht met molen en bootje 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, Seger
Resultaat: 60 EUR

A.W. Seger, gemengde techniek op papier, Olena Toscane 49x63cm. COnd.: G

Schilderij, gesig. Gerstenhauer
Startprijs 450 EUR

J.G. Gestenhauer ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 21x22cm. Cond.: G

Schilderij, C. de Boer
Resultaat: 30 EUR

C. de Boer ca. 1930, olieverf op paneel, dorpshavengezicht 32x20cm. Cond.: G

Schilderij, F. Heyl
Resultaat: 80 EUR

Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, de Mey
Startprijs 80 EUR

Bertus de Meij (Amsterdam 1915 - ), zwarte inkt op papier, Cervo talië 50x68cm. Cond.: G

Schilderij met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met molen 233x17cm. Cond.: G

Schilderij, A.G. Dieperink
Resultaat: 60 EUR

A.G. Dieperink (Amsterdam 1901 - 1972), olieverf op linnen, stilleven met `boeken 30x40cm. Cond.: G

Schilderij met kippen
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hoenderhof 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R

Sculptuur Corneille, kat
Resultaat: 425 EUR

Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G

J. Casarie, stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 200 EUR

J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U

Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij kaarslicht (inschilderingen bij achtergron boven) 27x20cm. Cond.: G

Gerard Krol, Giethoorn
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol (1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Giethoornse bruggetjes met figuur 36x23cm.

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 30 EUR

G. van Jeversen ca. 1910, olieverf op paneel, winterlandschap 17x23cm. Cond.: G

Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR

Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig. Aziatisch stadsgezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven Lincoln
Startprijs 30 EUR

Lincoln 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 14x18cm. Cond.: G

Kopergravure, Tric Trac
Resultaat: 20 EUR

D. Teniers Pinx, J. Bequwarlet sculp A Paris. Ches Basan graveur, rue St. Jaques A Amsterdam, ches Fouguet Junior. "Jue de Tric Trac", 2 kleine gaatjes 27x37cm. Cond.: R

Schilderij, Zuid Duits landschap
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met dorp 23x23cm. Cond.: G

Schilderij, T. Bijkerk
Resultaat: 45 EUR

Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op linnen, heidegezicht van Buurse 40x50cm. Cond.: G

H.J. v/d Weele
Resultaat: 225 EUR

Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G

Schilderij, Bosmans
Resultaat: 50 EUR

J. Bosmans Jan '59, olieverf op linnen, tjalken aan de steiger. 1 Restauratieplakker 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, A. van de Burg
Startprijs 40 EUR

A. v.d. Burg ca. 1920, olieverf op paneel, herder met schapen in landschap 17x23cm. Cond.: G