Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Copier Unica, Max Verboeket
Startprijs 150 EUR

Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

6 borden + botervloot
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen Leerdam persglas geel-groen. 6 Borden ø20cm. en 1 botervloot 10xø9cm. 20e eeuw Holland

Roomstelletje
Startprijs 45 EUR

3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G

2 Glazen vazen
Resultaat: 330 EUR

Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U

Empire stijl karaffenset
Resultaat: 160 EUR

Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G

Murano schijvenlamp
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G

Design lamp
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G

Romeins glas
Startprijs 60 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

2 Kristallen kandelaars
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R

WMF Ikora schaal
Resultaat: 40 EUR

Mondgeblazen glazen fruitschaal Art Deco WMF Duitsland ca. 1930. Cracele effect 7xø26cm. Cond.: G

Jugendstil vaas, nimfen
Resultaat: 70 EUR

Oude persglazen Jugendstil siervaas met waternimfen ca. 1900, opgewerkt 24xø13cm. Cond.: G

Opaline kaststel, 5-delig
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam vijfdelig opaline glazen kaststel ca. 1900 met bloemdecor en twee dekselvazen (chip) in zeer goede staat.. 40xø16cm. en 31xø16cm. Cond.: G

Kristal blauwe kaasstolp + schotel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpseltechnieken. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd. Mooie kwaliteit, 2 chips 16x25x20cm. Cond.: G

Kristal blauwe kaasstolp + schotel
Startprijs 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpsels (amandel en ruitgeslepen). Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 16x20x27cm. 2 chips

Leerdamse karaf, Meydam
Resultaat: 35 EUR

Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G

Geïriseerde vaas
Startprijs 60 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R

Copier Leerdam, asbak
Startprijs 50 EUR

Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G

Designlamp, prisma
Resultaat: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 23cm.
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam ribbelvaas ca. 1950 23xø14cm. Cond.: G

Ribbelvaas Copier 16,5cm.
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G

Copier glazen asbak
Startprijs 10 EUR

Grote oude matglazen asbak van Copier met opschrift "Bols, elke dag een glaasje" 5xø16,5cm. Cond.: G

2 Copier vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen vaasjes Leerdam 60-er jaren, licht geribbelt. 1x groen en 1x blank glas 21xø16cm. Cond.: G

2 Vaasjes Copier
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen vaasjes; 1x Leerdam en 1x Zweeds of Leerdam midden 20e eeuw Cond.: G 15xø12cm. en 8xø9,5cm.

2 Waaier-kristallen karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G

2 Glazen kandelaars, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

Antiek glas ca. 1800
Startprijs 50 EUR

Antieke grote beker ca. 1800 van glas. Hollands met gouddecor in zeer goede staat 13xø11cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met deksel
Resultaat: 60 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G

10 Glazen ca. 1820/1840
Startprijs 50 EUR

Tien kristallen glazen 18e-19e eeuw met brede voet in 2 formaten 9-12cm. Cond.: G

7 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G

Glazen uil
Resultaat: 35 EUR

Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G

Art Deco glazen schaal
Resultaat: 45 EUR

Gewelfde glazen Art Deco schaal van opaliserend glas met luchtbelletjes ca. 1930 10x25x25cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 18 EUR

Grote kristallen karaf ca. 1900 met slijpsel en apart 6-kantige stop met druppel 42xø10cm. Cond.: G

4 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

4-Delig Jugendstil koffieset van glas met nikkelen rand, gematteerd en beschilderd ca. 1910. Bestaand uit tablet, suikerpot, melkkan en lepelpotje 12x31x20cm. Cond.: G

Kristallen surtout
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R

Karaf + 4 glazen
Startprijs 20 EUR

5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G

6 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G

Geïriseerde vaas, bloemmotief
Startprijs 50 EUR

Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G

Oorkaraf, waaierslijpsel
Startprijs 60 EUR

Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G

Olijf geslepen oorkaraf
Resultaat: 35 EUR

Amandelgeslepen karaf 19e eeuw 27x14xø12cm. Cond.: G

Olijf geslepen karaf
Startprijs 40 EUR

Hollands amandelgeslepen kristallen biedermeier schenkkaraf 30xø13cm. Minimale chip onderaan de stop Cond.: G

Gegraveerde karaf, monogram
Startprijs 60 EUR

Prachtige gegraveerde mondgeblazen kristallen karaf 19e eeuw, rondom gegraveerd met bloemen en initialen 28xø15cm. Cond.: G

2 Kristallen dekselpotjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R

3 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M

Kristal blauwe dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Ruitgeslepen kristallen ronde dekseldoos 19e eeuw. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 11xø14cm. 2 chips af bij rand Cond.: R

Boerenjongenspot met lepel
Resultaat: 90 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U

2 Drinkglazen
Startprijs 10 EUR

Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G

5 Diverse glazen
Startprijs 20 EUR

Vijf glazen ca. 1910, 4x met gravering Hulskamp (2x minime chip), 12-16cm. Cond.: G

3-Vak geslepen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote ruitgeslepen kristallen presenteerschaal ca. 1900 met 3-vakverdeling 10xø24cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G

Kunstglas kandelaar
Startprijs 30 EUR

Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.

Art Deco schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M

Cakeset, Villeroy & Boch
Resultaat: 25 EUR

Villeroy & Boch glazen gebakschaal met 8 gebakschaaltjes 20e eeuw 15-28cm. Cond.: G

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 60 EUR

Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G

Orrefors vaas
Startprijs 15 EUR

Glazen Orrefors vaas 31xø8cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Resultaat: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

Krist. beschuit/ dekselcoupe
Resultaat: 60 EUR

Kristallen beschuit-dekselcoupe met onderschaal, Hollands biedermeier 26xø21cm. 2 chips Cond.: R

13 Kristallen glazen, wit
Resultaat: 40 EUR

Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G

10 Groene glazen
Resultaat: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

Menage set
Resultaat: 110 EUR

Antieke menage set: olie en azijn, peper-zoutvaatje en mosterdpotje, ca. 1900, chip aan mosterdpotje en houder, Cond.:G

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 35 EUR

Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R

Kunstglazen schaatlje
Startprijs 30 EUR

Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 25 EUR

Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 30 EUR

Boheemse glazen vaas ca. 1910, afwisselend robijnrood met neutraal gekleurd (1 chip) 20xø12cm. Cond.: R

Glazen vaasje
Startprijs 20 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

Geslepen kaasstolp
Startprijs 50 EUR

Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G

Blauw glazen vaas
Startprijs 25 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G

2 Kunstglas vaasjes
Startprijs 20 EUR

Twee mondgeblazen glazen vazen 2e helft 20e eeuw met kraagrand. Blauw en Groen, vermoedelijk Italië, blauwe kraag is beschadigd 20,5x8cm. Cond.: R

Glas, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Oud mondgeblazen glas naar middeleeuws voorbeeld, rondom geribbeld 20e eeuw 14,5xø10,5cm. Cond.: G

Kunstglazen vaasje
Startprijs 25 EUR

Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G

Boheems glazen schaal
Resultaat: 20 EUR

Boheems kristallen schaal, rondom gegraveerd ca. 1890. Oranje/geel met neutraal gekleurd 10xø15cm. Cond.: M

26 Delen glas
Resultaat: 50 EUR

26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Startprijs 25 EUR

Sterling zilver overlay melkkannetje en suikerpotje ca. 1910 Jugendstil 5-8,5cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 26 EUR

Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 20e eeuw 3x35x28cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Startprijs 30 EUR

Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G

Bel van geslepen glas
Startprijs 30 EUR

Grote glazen tafelbel met geslepen facet en druivenmotief. gegraveerd 20e eeuw 22xø20cm. Cond.: G

3 Kristallen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G

Kristallen karaf en bokaal
Resultaat: 30 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw met facetgeslepen sterren; 1x grote dekselvaas 45xø12 en 1x karaf 31x12x5cm. Cond.: U

Glazen toiletset
Resultaat: 15 EUR

Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw, 1x facet- en amandelgeslepen karaf met bloemmotief en 1x ruitgeslepen schaal met sterrenmotief 26xø12cm. en 6xø24cm. Cond.: G

9 Oude glazen
Startprijs 15 EUR

Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G

2 Karaffen, amandel
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R

Boheems glazen schaal
Startprijs 30 EUR

Oude Boheems kristallen schaal met goud- en bloemdecor 20e eeuw 14xø21cm. Kleine chip Cond.: R

2 Karaffen, Hollands
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M

3 Glazen vazen
Startprijs 40 EUR

Drie glazen vazen 70-er jaren, waarschijnlijk Leerdam of Zweeds. Blank/grijs van kleur ca. 15-19cm. Cond.: G

Duitse roemer met tekst
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R

2 Grote opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee opaline glazen vazen met bloemen beschilderd ca. 1890 32xø13cm. Cond.: G

21 Kristallen glazen
Startprijs 25 EUR

21 Kristallen glazen 20e eeuw van mooie kwaliteit Cond.: G

2 Vaasjes, blank en bruin
Startprijs 25 EUR

Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G

Gebrandschilderd glasraam
Resultaat: 20 EUR

Oud ovaalvormig gebrandschilderd glas met voorstelling van een straat met gebouwen en een figuur, Opschrift op 1gebouw "Hotel de Hambourg" 26,5x7,5cm. Cond.: G

6 Annagroen glazen
Resultaat: 110 EUR

6 Antieke kristallen Annagroen glazen op voet met ruitslijpsel H. 12 cm.

5 Champagnecoups
Resultaat: 60 EUR

5 Antieke kristallen champagnecoups ca. 1900, 11 x ø10cm., Cond.:G