Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere massief notenhouten gestoken Franse wandklok met barometer (hoogwaardig kwaliteit snijwerk). Rondom de barometer alle sterrenbeelden uitgestoken, 8 daags uurwerk (Parijs) 102x53x16cm. Cond....

Torenklok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G

Vuurvergulde klok (Amor)
Startprijs 3.750 EUR

Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...

Amsterdamse staartklok, 18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR

Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...

Boulle klok
Startprijs 1.650 EUR

18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....

Pendule, Louis Seize stijl
Startprijs 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl pendule van marmer met bronzen beslag, gesigneerd Perron Paris ca. 1860. Met 8-daags uurwerk 54x41x11cm. Cond.: G

Franse pendule, ridder
Resultaat: 120 EUR

Grote Franse pendule op houten sokkel ca. 1880 voorstellend een Franse ridder zittend op het uurwerk. Hoofdtooi is afgebroken maar aanwezig 50x50x16cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Startprijs 120 EUR

Art Deco pendulestel van twee marmersoorten ca. 1920 met mooie vormgeving . Kandelaars 18,5x14x8cm. en klok 26x41x11cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G

Uurwerk, Louis Seize
Resultaat: 500 EUR

Bijzondere Louis Seize uurwerk ca. 1800, gesigneerd Japy Freres Paris Richir Ft. Rue de Saintonge ø12,5cm. Cond.: G

Boulle klok
Resultaat: 425 EUR

Franse pendule Louis Quatorze stijl ca. 1890. beschilderde houten kast met romantische voorstelling van bloemen. verder versierd met bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk Japy Freres 51x25x13cm. Cond.: ...

Franse pendule
Resultaat: 160 EUR

Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 260 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 380 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G

Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1810 met 8-daags uurwerk, 2 kleuren marmer (grijs en creme), Wedgwood plaquettes en touwtjesslinger 45x32x11cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Hollandse Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en mooie beschildering. mooie patina op de eiken kast Uurwerk met wekkerfunctie 142x35x21cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Grote wortelnoten tafelklokgemerkt John Smith London. Voorzien van bronzen poten en sierwerk. 8-Daags uurwerk met maanstand en dubbele bel 2e helft 20e eeuw 40x27x19cm. Cond.: G

Kolompendule
Startprijs 500 EUR

Grote kolompendule, ca. 1840 ,met vuurvergulde ornamenten en slinger. Notenhout gefineerd met inlegwerk. Bovenin beschadigingen bij de koplijst, verder in zeer goede staat 54x26x15,5cm. Cond.: G

Glazen klok
Resultaat: 280 EUR

Kristallen Jaeger Le Coultre klok ca. 1930. Moet worden gerepareerd, niet functioneel. Chip af bij het opdraaimechaniek 14x15x9cm. Cond.: R

Bronzen klok, paardenspan
Resultaat: 550 EUR

Bijzondere grote bronzen tafelklok/schouwklok in de vorm van een paardengespan met koets 47x75cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...

Mahonie klok
Startprijs 750 EUR

Grote mahoniehouten fineer op eiken empire pendule ca. 1820. 8-Daags uurwerk, emaille wijzerplaat en touwtjesslinger (mooi uurwerk). Lichte fineerschade en beschadigd bij sleutelgat 48x29x18cm. Cond.:...

Lenzkirch tafelklokje
Resultaat: 240 EUR

Lenzkirch notenhouten tafelklok met gegraveerde wijzerplaat ca. 1890 in goede staat, 29x21x18cm. Cond.: G

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR

19e Eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met voorstelling van een zittende vrouw met hoorn des overvloeds en pijl en boog in de hand. Uurwerk is nagekeken, duim is afgebroken 36x29x12cm...

Kolompendule
Resultaat: 180 EUR

Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G

Pendule, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Bronzen vuurvergulde Ansonia pendule (U.S.A.) ca. 1900 met wekkeruurwerk (mooi gedetailleerd uitgewerkt). Rondom het uurwerk strass stenen. Deuk achterin de klok 22x11x7cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 275 EUR

3-Delige bronzen pendule ca. 1890 met twee 5-lichts kandelaars. Rijk bewerkt met 8-daags uurwerk. Uurwerk is gestempeld 53x29x13cm. en 43x26x26cm. Cond.: G

Pendulestel
Resultaat: 225 EUR

Frans marmeren 3-delig pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 met 8-daags uurwerk (Japy Freres). Scheur in marmer bij bijstuk 46x25x13cm. en 29x10x8cm. Cond.: G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw met maan, datum en secondenwijzer. Afbeeldingen van de 4 jaargetijden. Kast staand op klauwpoten van eiken belijmd met wortlenoten. Dubbelgebogen oplopende ...

Waterklok
Resultaat: 150 EUR

Oude messing "waterklok" 20e eeuw (naar oud voorbeeld), werkt op waterdruk. Mooie bewerkte wijzerplaat en waterbak, gemonteerd op houten frame 80x22x14cm. Cond.: G

10 Wekkers
Startprijs 175 EUR

Tien oude wekker 1e helft 20e eeuw van hout en marmer in goede tot redelijke staat 8-18cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figurenpendule, 19e eeuw ongerestaureerd. Incompleet, wijzerplaat beschadigd (uurwerk is aanwezig) 37x29x13cm. Cond.: R

Art Deco klokkenstel
Startprijs 110 EUR

3-Delig klokkenstel ca. 1900 Art Nouveau van rood geaderd marmer. Marmer is goed, gedeelte van het messing sierwerk mist 27x35x13cm. en 17xø14,5cm. Cond.: R

Reiswekker met slagwerk
Startprijs 460 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 met slagwerk in zeer goede staat 15x6,5x7,5cm. Cond.: G

Torenklokje
Resultaat: 80 EUR

Apart notenhouten torenklokje ca. 1900 met een uurwerk van een zakhorloge met snek (19e eeuw). Dak is afneembaar 36x14x15cm. Cond.: G

Blauw porseleinen stel
Resultaat: 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

Comtoise
Resultaat: 130 EUR

Franse 19e eeuws comtoise ca. 1820 met "zonnetje" en vouwslinger. Emaille wijzerplaat is licht beschadigd 127x24x14cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Engelse Art Deco klok "The goldsmiths en silversmiths company 112 Regent Street London". uurwerk gesigneerd Garrard. Mahoniehouten kast en Westminster uurwerk,(kwartierslag) in zeer goede originele st...

Staande klok
Resultaat: 375 EUR

Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G

Staand Engels horloge ca. 1820
Resultaat: 500 EUR

Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51...

Art Deco klokkenstel
Startprijs 125 EUR

3-Delige Art Deco pendule ca. 1920 gemaakt van onyx en zwart marmer, messing wijzerplaat 20x36x9cm. en 15x8x10cm. Beschadigingen Cond.: R

Frans klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

3-Delig rood marmeren pendulestel ca. 1890 in zeer goede staat. Beeld L'Angelus gemaakt van compositie metaal 47x25x13cm. en 31x11,5x10,5cm. Cond.: U

3-Delige marmeren pendule
Resultaat: 240 EUR

3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U

Klokkenstel
Resultaat: 180 EUR

Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 50 EUR

Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, 8-daags uurwerk. Achterpoot is gebroken geweest en onprofessioneel gemaakt. Top van de pendule is niet origineel 34x27x12cm. Cond.: M

Vrijslinger, Gustav Becker
Resultaat: 70 EUR

Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G

Oude pendule
Startprijs 30 EUR

Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G

Junghans tafelklok
Resultaat: 85 EUR

Duitse notenhouten tafelklok ca. 1890 Grunderzeit in zeer goede staat 43x25x16cm. Cond.: G

Klokje, bisquit porselein
Startprijs 90 EUR

Duits bisquit porseleinen klokje nr 2280 met wekkeruurwerk, vermoedelijk Firma Heubach. Decor van zwanen en bloemen (bakscheurtje) 25x13x11cm. Cond.: G

Schoolklok
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Duitse schoolklok met wekker en bel. Schwartzwalder uurwerk, kast is beschadigd 19xø30cm. Cond.: R

Klokje
Resultaat: 50 EUR

Duitse tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz met eikenhouten kast en halve zuilen 27x16x10cm. Cond.: G

Schaarklok
Resultaat: 400 EUR

Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G

Marmeren Franse pendule
Resultaat: 135 EUR

Franse roodmarmeren pendule ca. 1890 met compositie beeld naar Hippolyte Moreau. 8-Daags uurwerk, onduidelijk gesigneerd "Pallergiic?" 60x31x18cm. Cond.:G

Marmeren pendule
Resultaat: 85 EUR

Mooie Franse marmeren pendule (zwart met rood) ca. 1880. Compleet met originele bronzen ornamentuur (1 chip af). Mooie wijzerplaat met geslepen glas. Slinger mist 51x30x17cm. Cond.: G

Art Deco tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G

Kogelklok
Resultaat: 650 EUR

Grote messing kogel omloopklok met rondom geslepen glas staand op houten voet 20e eeuw, 39x26x26cm. Cond.: G

Junghans regelateur
Resultaat: 60 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890 met notenhout fineer, kroon is vervangen 80x38x19cm. Cond.: G

Bronzen klok, porselein
Resultaat: 250 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquette. 8-Daags uurwerk (gestempeld) in zeer goede staat 51x32x14cm. Cond.: G

Schwartzwalder klokje
Resultaat: 70 EUR

Schwartzwalder 19e eeuws wandklokje met wekkerfunctie (Appelklokje) 21x15x10cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Franse klok
Resultaat: 100 EUR

Grote Franse compositie figurenklok met wekkeruurwerk. Met twee figuren van een smederij ca. 1900. Met gietstempel. Arm zit los en is beschadigd 67x35x16cm. Cond.: R

3-Delig pendulestel wit
Resultaat: 190 EUR

3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G

Frans tafelklokje
Resultaat: 110 EUR

Franse notenhout fineer tafelklok ca. 1910 met bandintarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt Bayard Cond.: G 24x8x15,5cm.

Pubklok ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 van mahoniehout, gemerkt S.T. Trademark 54x30x11cm. Cond.: G

Monumentale Franse pendule
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. d...

Marmeren klok, pauw
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame marmeren Jugendstil pendule met pauw om de wijzerplaat ca. 1900. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 27x39x13cm. Cond.: G

Reiswekker
Resultaat: 200 EUR

Grote bronzen reiswekker met beschilderde porseleinen plaquettes en wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Made in France 6-kantig 18x13x8,5cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk, maanstand en halfuur slag. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 28x15x12cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 45 EUR

Kleine eikenhouten Grunderzeit tafelklok met wekkeruurwerk ca. 1900 in goede staat 21,5x18x12cm. Cond.: G

Bronzen kartelklokje
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kartelklok ca. 1880 Frankrijk met emaille wijzerplaat in Louis Seize stijl in goede staat 10x22x28cm. Cond.: G

Staande eiken klok
Startprijs 450 EUR

Mooie Duitse staande klok met messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Brede kast met houtsnijwerk ca. 1920. In zeer goede staat 200x60x30cm. Cond.: G

Bronzen pendulestel, kippepoten
Resultaat: 350 EUR

3-Delig messing pendulestel ca. 1890 met slang-, vogel- en takkendecor. 8-Daags uurwerk. Alles in zeer goede staat 36x19x17cm. en 30xø14cm. Cond.: G

2 Klokjes
Resultaat: 40 EUR

Twee klokken 40-er jaren met eiken kast; 1x Smiths Enfield buffetklok 21x26x13cm. en 1x Orfac 21x15x7cm. Cond.: G

Amerikaans klokje
Startprijs 40 EUR

Antiek Amerikaans tafelklokje met "achter-glas schilderij", metalen wijzerplaat en houten kast 24x17x9cm. Cond.: G

Bim Bammer
Resultaat: 32 EUR

Oude Bim Bam wandregelateur ca. 1920 Divina Germany. Eiken kast met geslepen glas 78x32x20cm. Cond.: G

Klok, 50-er jaren
Startprijs 50 EUR

50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G

Wekker
Resultaat: 70 EUR

Pfeilkreuz wekker ca. 1900 met bel en notenhouten kast 26x15x8cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Resultaat: 160 EUR

Prachtige 3-delige Art Deco pendulestel met achtdaags uurwerk en compositie metalen figuren. Wijzerplaat gesigneerd E. Davoust 25x31x11cm. en 17x10x10cm. Cond.: G

Comtaise
Resultaat: 120 EUR

Frans comtoise 19e eeuw met harpslinger en wekkerfunctie, gesigneerd Wendelin Sezanne. Wijzerplaat is iets bijgeschilderd 140cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Franse comtoise ca. 1830 met harpslinger, wijzerplaat is licht bedeukt 145cm. Cond.: G

Franse reiswekker
Startprijs 250 EUR

Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U

Ovaal Frans reiswekkertje
Startprijs 70 EUR

Oavel Franse reiswekker met porseleinen plaquettes(beschilderd met engelen en beschilderde emaille wijzerplaat ook met engelen). Deurtje achter zit los 20e eeuw 11x7x6cm. Cond.: G

Wit marmeren klokje
Startprijs 380 EUR

Kleine wit marmeren pendule met bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk, in zeer goede staat 19x11x6cm. Cond.: G

Reiswekker zonder slag
Resultaat: 115 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 "R en C made in Paris", zonder slag in goede staat 15x8x7cm. Cond.: G

Wit marmeren pendule
Startprijs 500 EUR

Prachtige wit marmeren Louis Seize stijl pendule in perfecte staat met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk Cond.: U

Klok, intarsia
Startprijs 500 EUR

Franse pendule ca. 1830 met prachtig inlegwerk.Uurwerk is met touwtjesslinger en gemerkt AM Japy freres. recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Emaille wijzerplaat gecraceleerd 34x25...

Pendulestel, onyx marmer
Startprijs 1.200 EUR

Prachtig groen onyx 3-delig pendulestel met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880. Rondom geslepen glas met 8-daags uurwerk en compensatieslinger. In perfecte staat 42x22x9cm. Cond.: U

Porseleinen klokje
Startprijs 200 EUR

Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G

Wit gekleurd pendulestel
Startprijs 350 EUR

3-Delige marmeren pendulestel, wit met zwart geaderd marmer en compositie metalen figuur en sierwerk ca. 1880. 8-Daags uurwerk S.H. Paris 35x37,5x15,5cm. en 35xø13cm. Cond.: G

Franse reiswekker
Startprijs 250 EUR

Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U

Engelse staande klok
Resultaat: 340 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk. gesigneerd John Baxter. Secondenaanduiding en datumaanduiding. Wijzerplaat is beschadigd en de verf laat los 214x47x27cm. Cond.: R...

Vuurverguld klokje
Startprijs 200 EUR

Vuurvergulde bronzen klok met wekkeruurwerk met slagwerk. Goedlopende kwaliteitsklok ca. 1980 in Louis Seize stijl 25x13x8cm. Cond.: U

Bronzen kartelklok
Startprijs 400 EUR

Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G

Pendulestel geel/grijs
Resultaat: 160 EUR

3-Delige Art Nouveau (Jugendstil) marmeren pendulestel, bestaand uit drie kleuren marmer ca. 1910. 8-Daags uurwerk 23x13x29cm. en 19x9x9cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 75 EUR

Oude Franse comtoise met harpslinger 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 147x28x16cm. Cond.: G