Bijzondere massief notenhouten gestoken Franse wandklok met barometer (hoogwaardig kwaliteit snijwerk). Rondom de barometer alle sterrenbeelden uitgestoken, 8 daags uurwerk (Parijs) 102x53x16cm. Cond....
Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G
Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...
Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...
18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....
Grote 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl pendule van marmer met bronzen beslag, gesigneerd Perron Paris ca. 1860. Met 8-daags uurwerk 54x41x11cm. Cond.: G
Grote Franse pendule op houten sokkel ca. 1880 voorstellend een Franse ridder zittend op het uurwerk. Hoofdtooi is afgebroken maar aanwezig 50x50x16cm. Cond.: G
Art Deco pendulestel van twee marmersoorten ca. 1920 met mooie vormgeving . Kandelaars 18,5x14x8cm. en klok 26x41x11cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G
Bijzondere Louis Seize uurwerk ca. 1800, gesigneerd Japy Freres Paris Richir Ft. Rue de Saintonge ø12,5cm. Cond.: G
Franse pendule Louis Quatorze stijl ca. 1890. beschilderde houten kast met romantische voorstelling van bloemen. verder versierd met bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk Japy Freres 51x25x13cm. Cond.: ...
Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G
Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Grote Louis Seize pendule ca. 1810 met 8-daags uurwerk, 2 kleuren marmer (grijs en creme), Wedgwood plaquettes en touwtjesslinger 45x32x11cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en mooie beschildering. mooie patina op de eiken kast Uurwerk met wekkerfunctie 142x35x21cm. Cond.: G
Grote wortelnoten tafelklokgemerkt John Smith London. Voorzien van bronzen poten en sierwerk. 8-Daags uurwerk met maanstand en dubbele bel 2e helft 20e eeuw 40x27x19cm. Cond.: G
Grote kolompendule, ca. 1840 ,met vuurvergulde ornamenten en slinger. Notenhout gefineerd met inlegwerk. Bovenin beschadigingen bij de koplijst, verder in zeer goede staat 54x26x15,5cm. Cond.: G
Kristallen Jaeger Le Coultre klok ca. 1930. Moet worden gerepareerd, niet functioneel. Chip af bij het opdraaimechaniek 14x15x9cm. Cond.: R
Bijzondere grote bronzen tafelklok/schouwklok in de vorm van een paardengespan met koets 47x75cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...
Grote mahoniehouten fineer op eiken empire pendule ca. 1820. 8-Daags uurwerk, emaille wijzerplaat en touwtjesslinger (mooi uurwerk). Lichte fineerschade en beschadigd bij sleutelgat 48x29x18cm. Cond.:...
Lenzkirch notenhouten tafelklok met gegraveerde wijzerplaat ca. 1890 in goede staat, 29x21x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met voorstelling van een zittende vrouw met hoorn des overvloeds en pijl en boog in de hand. Uurwerk is nagekeken, duim is afgebroken 36x29x12cm...
Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde Ansonia pendule (U.S.A.) ca. 1900 met wekkeruurwerk (mooi gedetailleerd uitgewerkt). Rondom het uurwerk strass stenen. Deuk achterin de klok 22x11x7cm. Cond.: G
3-Delige bronzen pendule ca. 1890 met twee 5-lichts kandelaars. Rijk bewerkt met 8-daags uurwerk. Uurwerk is gestempeld 53x29x13cm. en 43x26x26cm. Cond.: G
Frans marmeren 3-delig pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 met 8-daags uurwerk (Japy Freres). Scheur in marmer bij bijstuk 46x25x13cm. en 29x10x8cm. Cond.: G
Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw met maan, datum en secondenwijzer. Afbeeldingen van de 4 jaargetijden. Kast staand op klauwpoten van eiken belijmd met wortlenoten. Dubbelgebogen oplopende ...
Oude messing "waterklok" 20e eeuw (naar oud voorbeeld), werkt op waterdruk. Mooie bewerkte wijzerplaat en waterbak, gemonteerd op houten frame 80x22x14cm. Cond.: G
Tien oude wekker 1e helft 20e eeuw van hout en marmer in goede tot redelijke staat 8-18cm. Cond.: G
Bronzen figurenpendule, 19e eeuw ongerestaureerd. Incompleet, wijzerplaat beschadigd (uurwerk is aanwezig) 37x29x13cm. Cond.: R
3-Delig klokkenstel ca. 1900 Art Nouveau van rood geaderd marmer. Marmer is goed, gedeelte van het messing sierwerk mist 27x35x13cm. en 17xø14,5cm. Cond.: R
Franse reiswekker ca. 1900 met slagwerk in zeer goede staat 15x6,5x7,5cm. Cond.: G
Apart notenhouten torenklokje ca. 1900 met een uurwerk van een zakhorloge met snek (19e eeuw). Dak is afneembaar 36x14x15cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U
Franse 19e eeuws comtoise ca. 1820 met "zonnetje" en vouwslinger. Emaille wijzerplaat is licht beschadigd 127x24x14cm. Cond.: G
Engelse Art Deco klok "The goldsmiths en silversmiths company 112 Regent Street London". uurwerk gesigneerd Garrard. Mahoniehouten kast en Westminster uurwerk,(kwartierslag) in zeer goede originele st...
Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G
Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51...
3-Delige Art Deco pendule ca. 1920 gemaakt van onyx en zwart marmer, messing wijzerplaat 20x36x9cm. en 15x8x10cm. Beschadigingen Cond.: R
3-Delig rood marmeren pendulestel ca. 1890 in zeer goede staat. Beeld L'Angelus gemaakt van compositie metaal 47x25x13cm. en 31x11,5x10,5cm. Cond.: U
3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G
Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse klederdracht, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U
Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, 8-daags uurwerk. Achterpoot is gebroken geweest en onprofessioneel gemaakt. Top van de pendule is niet origineel 34x27x12cm. Cond.: M
Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G
Duitse notenhouten tafelklok ca. 1890 Grunderzeit in zeer goede staat 43x25x16cm. Cond.: G
Duits bisquit porseleinen klokje nr 2280 met wekkeruurwerk, vermoedelijk Firma Heubach. Decor van zwanen en bloemen (bakscheurtje) 25x13x11cm. Cond.: G
19e Eeuwse Duitse schoolklok met wekker en bel. Schwartzwalder uurwerk, kast is beschadigd 19xø30cm. Cond.: R
Duitse tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz met eikenhouten kast en halve zuilen 27x16x10cm. Cond.: G
Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule ca. 1890 met compositie beeld naar Hippolyte Moreau. 8-Daags uurwerk, onduidelijk gesigneerd "Pallergiic?" 60x31x18cm. Cond.:G
Mooie Franse marmeren pendule (zwart met rood) ca. 1880. Compleet met originele bronzen ornamentuur (1 chip af). Mooie wijzerplaat met geslepen glas. Slinger mist 51x30x17cm. Cond.: G
Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G
Grote messing kogel omloopklok met rondom geslepen glas staand op houten voet 20e eeuw, 39x26x26cm. Cond.: G
Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890 met notenhout fineer, kroon is vervangen 80x38x19cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquette. 8-Daags uurwerk (gestempeld) in zeer goede staat 51x32x14cm. Cond.: G
Schwartzwalder 19e eeuws wandklokje met wekkerfunctie (Appelklokje) 21x15x10cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Grote Franse compositie figurenklok met wekkeruurwerk. Met twee figuren van een smederij ca. 1900. Met gietstempel. Arm zit los en is beschadigd 67x35x16cm. Cond.: R
3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G
Franse notenhout fineer tafelklok ca. 1910 met bandintarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt Bayard Cond.: G 24x8x15,5cm.
Amerikaanse pubklok ca. 1900 van mahoniehout, gemerkt S.T. Trademark 54x30x11cm. Cond.: G
Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. d...
Zeldzame marmeren Jugendstil pendule met pauw om de wijzerplaat ca. 1900. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 27x39x13cm. Cond.: G
Grote bronzen reiswekker met beschilderde porseleinen plaquettes en wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Made in France 6-kantig 18x13x8,5cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk, maanstand en halfuur slag. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 28x15x12cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten Grunderzeit tafelklok met wekkeruurwerk ca. 1900 in goede staat 21,5x18x12cm. Cond.: G
Bronzen kartelklok ca. 1880 Frankrijk met emaille wijzerplaat in Louis Seize stijl in goede staat 10x22x28cm. Cond.: G
Mooie Duitse staande klok met messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Brede kast met houtsnijwerk ca. 1920. In zeer goede staat 200x60x30cm. Cond.: G
3-Delig messing pendulestel ca. 1890 met slang-, vogel- en takkendecor. 8-Daags uurwerk. Alles in zeer goede staat 36x19x17cm. en 30xø14cm. Cond.: G
Twee klokken 40-er jaren met eiken kast; 1x Smiths Enfield buffetklok 21x26x13cm. en 1x Orfac 21x15x7cm. Cond.: G
Antiek Amerikaans tafelklokje met "achter-glas schilderij", metalen wijzerplaat en houten kast 24x17x9cm. Cond.: G
Oude Bim Bam wandregelateur ca. 1920 Divina Germany. Eiken kast met geslepen glas 78x32x20cm. Cond.: G
50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G
Prachtige 3-delige Art Deco pendulestel met achtdaags uurwerk en compositie metalen figuren. Wijzerplaat gesigneerd E. Davoust 25x31x11cm. en 17x10x10cm. Cond.: G
Frans comtoise 19e eeuw met harpslinger en wekkerfunctie, gesigneerd Wendelin Sezanne. Wijzerplaat is iets bijgeschilderd 140cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1830 met harpslinger, wijzerplaat is licht bedeukt 145cm. Cond.: G
Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U
Oavel Franse reiswekker met porseleinen plaquettes(beschilderd met engelen en beschilderde emaille wijzerplaat ook met engelen). Deurtje achter zit los 20e eeuw 11x7x6cm. Cond.: G
Kleine wit marmeren pendule met bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk, in zeer goede staat 19x11x6cm. Cond.: G
Franse reiswekker ca. 1900 "R en C made in Paris", zonder slag in goede staat 15x8x7cm. Cond.: G
Prachtige wit marmeren Louis Seize stijl pendule in perfecte staat met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880 Frankrijk Cond.: U
Franse pendule ca. 1830 met prachtig inlegwerk.Uurwerk is met touwtjesslinger en gemerkt AM Japy freres. recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Emaille wijzerplaat gecraceleerd 34x25...
Prachtig groen onyx 3-delig pendulestel met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880. Rondom geslepen glas met 8-daags uurwerk en compensatieslinger. In perfecte staat 42x22x9cm. Cond.: U
Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G
3-Delige marmeren pendulestel, wit met zwart geaderd marmer en compositie metalen figuur en sierwerk ca. 1880. 8-Daags uurwerk S.H. Paris 35x37,5x15,5cm. en 35xø13cm. Cond.: G
Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U
Antieke Engelse staande klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk. gesigneerd John Baxter. Secondenaanduiding en datumaanduiding. Wijzerplaat is beschadigd en de verf laat los 214x47x27cm. Cond.: R...
Vuurvergulde bronzen klok met wekkeruurwerk met slagwerk. Goedlopende kwaliteitsklok ca. 1980 in Louis Seize stijl 25x13x8cm. Cond.: U
Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G
3-Delige Art Nouveau (Jugendstil) marmeren pendulestel, bestaand uit drie kleuren marmer ca. 1910. 8-Daags uurwerk 23x13x29cm. en 19x9x9cm. Cond.: G
Oude Franse comtoise met harpslinger 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 147x28x16cm. Cond.: G