Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Danziger barok kast
Resultaat: 1.350 EUR

Monumentaal zeldzaam Neo Barok meubel ca. 1930 Duitsland van notenfineer en wortelnoten fineer op vurenhout. Grote barok panelen in Hamburger stijl. 2 Deuren boven, 3 lades onder en 1 deur in de vorm ...

Hindeloopen kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Origineel Hindeloopen beschilderd Hollands kabinet ca. 1780. Beschildering is uit de tijd met bijbelse voorstellingen en spreuken (verf laat op sommige plaatsen los). Meubel is in origienel ongerestau...

Duitse Hamburger Schapp
Resultaat: 3.400 EUR

Eikenhouten Duitse Danziger Barok kast, ca. 1750 met lade en prachtig eikenhouten snijwerk van engelenhoofden en putti. Grote barok panelen in beide deuren (1 deurs iets verbogen). Deze kast is in ori...

Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR

Originele Duitse Louis Seize commode ca. 1780 ingelegd met diverse houtsoorten aan de voorkant, achterkant en blad. Originele sloten, sleutels en beslag. De commode is recentelijk vakkundig gerestaure...

Grunder vitrinekast
Resultaat: 720 EUR

Bijzondere Duitse gepolitoerde Grunderzeit zuilen vitrinekast ca. 1890 van notenhout met wortelnoten fineer. 2 Deuren en 1 lade, recentelijk vakkundig professioneel gepolitoerd, in uittmuntende staat ...

Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Monumentale spiegelcommode ca. 1920 in barok stijl uitgevoerd met prachtig notenhout fineer. Rijk notenhouten bewerkt snijwerk en dubbelgebogen voorzijde. origineel beslag en marmeren gebogen zwart bl...

Vertico met opzet
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere Duitse notenfineer op vuren Grunderzeit vertico. prachtige bewerkte noten panelen, zuilen en snecken. Compleet met origineel beslag, sloten en sleutels ca. 1890 20x50x160cm. Cond.: G

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Resultaat: 1.100 EUR

Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschui...

Mahonie penantkast
Startprijs 600 EUR

Duits laat Biedermeier penantkastje ca. 1850, gefineerd met mahonie. Gepolitoerd met gebogen deurtjes en lade in zeer goede staat 83x71x41cm. Cond.: G

Mahonie cilinderbureau
Startprijs 1.100 EUR

Mahoniehout fineer Empire cilinderbureau met glasopstand ca. 1820. Rolluik met uitschuifbaar schrijfblad. Het meubel is in originele ongerestaureerde staat 188x142x68cm. Cond.: G

Barok Commode
Resultaat: 1.100 EUR

Originele 18e eeuwse Duitse dubbelgebogen barok commode. Eiken fineer marquetterie met noten band-inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en blad. Sloten zijn origineel, beslag is van latere datum. Ouder...

Ronde eetkamer
Resultaat: 900 EUR

Prachtige koloniale Djati met mahoniehouten eetkamer ca. 1930 bestaande uit; een dressoir, 1 eettafel, 8 stoelen ( waarvan 2 armleunstoelen) en een bijzettafel. In barok stijl met leeuwenpoten, snijwe...

Mahonie bureau
Startprijs 125 EUR

Engels 19e eeuwse schrijftafel met intarsia, 5 lades en origineel schrijfleder. Origineel beslag en koperen wieltjes in goede originele staat 75x105x62cm. Cond.: G

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuwse Louis Quinze kabinet ,staand op klauwpoten, van noten met wortelnoten fineer op eiken. Getoogde deuren met rocailles op de deuren en koplijst. Origineel bronzen beslag, sloten en s...

Eikenhouten kast
Resultaat: 550 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare barokkast ca. 1800 met platte zuilen op de schuine hoeken. Origineel slot, sleutel, poten etc. Mooie patina 188x165x55cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Startprijs 325 EUR

Hollandse Empire secretaire ca. 1820 van mahoniehout fineer op eiken met gebogen wangen. Binnen achter de klep 5 lades en deurtje. Boven 1 lade en 2 deuren. Het meubel is in originele ongerestaureerd...

Jugendstil buffet
Startprijs 600 EUR

Gerestaureerd blank eiken Jugendstil buffetkast uit Duitsland met snekken. Mooie bewerkte panelen, origineel beslag en glas-in-lood Jugendstil vensters. 257x160x72cm. Cond.: U

Secretaire
Resultaat: 800 EUR

Bijzondere 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen schrijfsecretaire, notenfineer met bandintarsia op eiken. Schuine klep met daarachter 10 lades, 1 deurtje en een kelder (traps toelopend). Beslag van later...

5 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Vijf Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen ca. 1870 met prachtig snijwerk op de rugleuning in goede staat 90x48x44cm. Cond.: G

Mahonie tafel
Resultaat: 550 EUR

Grote Empire coulissentafel van mahoniefineer met kolompoot driespant. Prachtig model met klauwpoten ca. 1830. Tussenbladen missen 70xø128cm. Cond.: G

Mahonie kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten Hollands Louis Quinze kabinet staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag (geen scheuren in de zijkanten). 2 Krimpnaden in de deurpanelen. Het kabinet is in zeer...

Schrijftafel Chinees
Startprijs 650 EUR

Chinees zwart gelakt dames schrijfbureau ca 1920. Bijzonder fraai uitgewerkt, rondom met snijwerk. Motief van draken en bloemen. Foo-hondenkoppen op de 4 poten. Meubel bevat 4 lades, 2 deurtjes en vak...

Ovale Biedermeier tafel
Resultaat: 150 EUR

Duitse kersenhouten fineer (laat) ovale Biedermeier eettafel ca. 1840 op driespant in goede originele staat 86x122x70cm. Cond.: G

Tijdschriftenhouder
Startprijs 45 EUR

Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G

Eiken kussenkast
Resultaat: 650 EUR

Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Startprijs 350 EUR

Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G

Mahonie kinderstoel ca. 1900
Startprijs 125 EUR

Prachtige Engelse Chippendale stijl mahoniehouten kinderstoel ca. 1890 in nette originele staat 118x50x58cm. Cond.: G

Notenhouten buffetkast
Resultaat: 225 EUR

Duitse notenfineer op vurenhout Grunderzeit bufet ca. 1890 met zuilen, snekken en bewerkte panelen. Lichte fineerschade, koplijst beschadigd. Ongerestaureerd 220x133x59cm. Cond.: R

Mahonie kast met opstand
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten fineer vitrineopzet met kroon en schuine hoeken ca. 1870 in originele goede ongerestaureerde staat 220x103x46cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 275 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Klein model, compleet met bronzen beslag en sleutels in zeer goede staat 208x137x42cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 725 EUR

Pallisander houtfineer Empire kast ca. 1890 met 4 halve zuilen en Corinthische capitellen. Bandintarsia in de gebogen deuren en Romeinse vazen met guirlandes ingelegd onderin de deuren. Geheel staand ...

Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR

Engels mahoniehouten fineer schrijfbureau ca. 1870 in zeer goede staat, bestaande uit 3 lades, 2 uittrekbladen, 2 deuren (achter 1 deur weer 3 lades) 84x160x88cm. Cond.: G

Hollandse meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten fineer biedermeier kast met lade ca. 1880 in zeer goede staat 171x113x40cm. Cond.:G

Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR

Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd ...

Eiken kabinet
Resultaat: 1.175 EUR

Prachtig 18e eeuws Holland eiken Louis Quinze kabinet met origineel binnenwerk en beslag, mooie patina 230x170x61cm. Cond.: G

Mahonie klepbureau
Startprijs 375 EUR

Engelse mahoniehouten dames schrijfsecretaire 1e helft 20e eeuw met bandintarsia in de lades("koper"boulle techniek). Het meubel bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, gedeelte mist 113x48x...

Eiken Kapstokmeubel
Resultaat: 300 EUR

Grote eikenhouten garderobe in Neo Gothische stijl ca. 1890 met twee deuren en etage 213x51x119cm. Cond.: G

Piedestal
Startprijs 45 EUR

Mahoniehouten bloementafel 21e eeuw staande op getorste poten in zeer goede staat 101xø27cm.

Bijzet etagere
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten bijzet-etagere (3 etages) ca. 1900 in goede staat 84xø29cm. Cond.: G

Arreslee, duwslede
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse duwslede met slangenkoppen, originele beschildering. Zitting is vervangen. Slede is in redelijke staat 74x115x60cm. Cond.: G

Duits penantkastje
Startprijs 200 EUR

Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G

Mahonie naaitafeltje
Startprijs 120 EUR

Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten naaitafeltje met gedraaide poten binnenin met vakverdeling. Bevindt zich in ongerestaureerde staat 71x50x39cm. Cond.: R

Empire secretaire
Resultaat: 390 EUR

Antiek Hollands eiken Empire secretaire met volle zuilen en messing kapitellen. Rolluik met uitschuifbaar blad en origineel bronzen beslag. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat, mooie patina ...

Grunderzeit fauteuil
Startprijs 100 EUR

Duitse fauteuil ca. 1880 (Louis Philippe) van geëboniseerd hout met prachtige gobelinstof (bloemmotief) bekleed 110x66x53cm. Cond.: G

4 Stoelen met webbing
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen met webbing (pitriet) in zitting en rugleuning. Mooie vormgeving, waarschijnlijk Hollands in zeer goede staat 108x50x48cm. Cond.: G

Lederen zetel
Startprijs 350 EUR

Prachtige lederen leverkleurige stoel in hoefijzervorm. Staand op taps toelopende houten poten, in zeer goede staat 76x76x80cm. Cond.: G

Chesterfield zetel
Startprijs 500 EUR

Prachtige roodbruin lederen Chesterfieldstoel in hoefijzervorm. geheel staan op taps toelopende houten poten, in zeer goede staat 88x80x90cm. Cond.: G

Frans eiken boekenkast
Resultaat: 250 EUR

Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag Eind 18e eeuw. 245x50x146cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Startprijs 90 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten theetafel met Queen-Anne poten (1 poot afgebroken). In originele ongerestaureerde staat 71x77x50cm. Cond.: R

Eiken kabinet
Resultaat: 850 EUR

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G

Eiken linnenpers
Startprijs 100 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse linnenpers met deur. In ongerestaureerde originele staat, licht beschadigd 170x83x50cm. Cond.: G

Mahonie kastje
Resultaat: 65 EUR

Hollands mahoniehouten kastje ca. 1840 met kerkpanelen in de deurtjes en bewerkte halve zuilen 55x39x58cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 700 EUR

Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...

2 Messing bedden
Startprijs 125 EUR

Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm en 92cm. Cond.: G

Damesbureau
Startprijs 225 EUR

Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G

Noten kastje
Resultaat: 110 EUR

Notenhouten gefineerd Grunder dressoir ca. 1880. Front met 2 deuren en een lade met snijwerk, 2 halve zuilen. Meubel is in redelijk goede ongerestaureerde staat 100x115x49cm.

Gebogen commode, marmer en brons
Resultaat: 550 EUR

Notenhouten fineer commode met massief bronzen ornamentuur en lijstwerk. Geheel staand op zware bronzen klauwpoten. Commode is 3-deurs, 1 lade en zwaar groen marmeren blad. Het meubel is in goede staa...

Eiken kast, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse inbouwkast van eikenhout 18e eeuw, erg bijzonder. Aan 2 zijden met deuren (voor en achterzijde, 5 deuren) en een klokruimte (zonder klok). Het meubel is in originele ongerestaureerde staa...

Stoel + Korf
Startprijs 15 EUR

Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G

Franse eiken Henry Deux kast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1890 met zuilen en handgestoken panelen. origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat met prachtige patina 225x138x52cm. Cond.: G

Buikcommode, 2-lades
Startprijs 375 EUR

Mahoniehout fineer Hollandse 19e eeuwse gebogen commode (ook de zijkanten zijn gebogen). Origineel beslag en sloten, geheel staand op losse voet. Meubel is in originele ongerestaureerde staat 91x47x10...

Eikenhouten schrijfbureau
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten schrijfbureau Neo Renaissance, mooi uitgewerkt met koppen, getorste zuilen en origineel beslag. Ahorn panelen in de deuren 73x165x86cm. Cond.: G

Hindeloopen klaptafeltje
Resultaat: 575 EUR

Prachtig 19e eeuws fijnbeschilderd Hindeloopen klaptafeltje. In goede originele staat 64x73x57cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder Art Deco theekastje ca. 1920 van eikenhout met veel koperwerk. Rondom glas met extra etage, staand op 4 wieltjes, gesigneerd Rockhausen 102x80x45cm. Cond.: G

Mahonie bed
Resultaat: 110 EUR

Antiek mahoniehouten Biedermeier bed met hoge zijdelen in zeer goede staat (Duitsland) 100x180cm. Cond.: G

Gebogen ingelegde commode
Startprijs 500 EUR

Oude notenfineer ingelegde (rondom) commode met massief bronzen figuren en lijstwerk. 4 Deuren en 3 lades (1 deur mist glas), verder in zeer goede staat 20e eeuw 97x47x150cm. Cond.: G

Dagobertstoeltje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse wit geverfde dagobertstoel (gondeltje) met gevlochten zitting in originele ongerestaureerde staat 56x60x37cm. Cond.: G

Palisander stoel
Resultaat: 135 EUR

Massief palisanderhouten Louis Philippe fauteuil ca. 1870 met rode velours bekleding in goede staat 106x72x69cm. Cond.: G

Commode, nieuw blad
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit penantkastje met 2 deurtjes en 2 lades ca. 1890. In nette ongerestaureerde staat 73x78x43cm. Cond.: G

Buffetkastje
Resultaat: 80 EUR

Hollands licht eikenhouten buffetkastje ca. 1910 met gebogen glas in het bovenstuk. Origineel beslag en sleutels. Krimpnaad in rechter paneel. Meubel is in zeer goede staat 180x120x49cm. Cond.: G

Iepen armstoel ca. 1780
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Louis Seize iepenhouten armleunstoel 88x56x57cm. Cond.: G

Buffet kast
Resultaat: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Eikenhouten tafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900 met onderling verbonden gedraaide poten in zeer goede staat 79x124x83cm. Cond.: G

Betaaltafel
Startprijs 150 EUR

Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G

Eiken Grunderkastje
Startprijs 300 EUR

Duits eikenhouten grunderzeit kastje ca. 1900 bestaande uit 4 etages, 3 lades en een deurtje. Origineel beslag, in zeer goede staat 171x72x35cm. Cond.: U

Barok vitrine
Startprijs 490 EUR

Hollandse wortelnoten fineer vitrine opzet, 1-deurs, zijkanten met glas. Ingelegd met bandintarsia , onderstuk met 6 lades en origineel beslag. Prachtig stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 191x110x47cm. Con...

Bloementafeltje, Den Haag
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrine
Startprijs 875 EUR

Hollandse wortelnoten vitrineopzet ca. 1930-1950 met beglaasde zijkanten en origineel bronzen beslag . geheel staand op klauwpoten, prachtige kwaliteit en zeer goede staat 225x100x52cm. Cond.: G

Uitgesneden console
Startprijs 220 EUR

Prachtige bewerkte Oosterse console tafel met draak als voet en geschulpt blad 95x42x42cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R

Tafeltje, romantisch tafereel
Resultaat: 70 EUR

Beschilderd bijzettafeltje ca. 1900 met op het blad geschilderd een romantische voorstelling met geblinddoekte heer en 2 dames in klederdracht. Tafel is in redelijke ongerestaureerde staat 70x56x40cm....

Mahonie hoekkastje
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize Empire mahoniehouten fineer hoekkast ca. 1800 met lade en deur. Geheel staand op taps toelopende poten (fineerschade). In orignele ongerestaureerde staat 95x75x43cm. Co...

Hollandse ladencommode
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Hollandse iepenhouten 4-laden commode met origineel beslag in originele ongerestaureerde staat (Louis Quinze) 84x84x50cm. Cond.: G

Getorst bijzetstoeltje
Resultaat: 275 EUR

Koloniaal stoeltje (Oosters) ca. 1900, rijk bewerkt met lederen zitting (kopergenageld). Getorste onderling verbonden poten. Zeer zwaar hout (geen ebbenhout) in zeer goede staat 79x44x55cm.

Mahonie etagere
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten uitschuifbare etagetafel 19e eeuw, staand op mooi bewerkte driespant ca. 1850 in zeer goede originele staat 74xø60cm. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

2 Franse stoelen, gaatjesmat
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize stijl stoelen met gevlochten zitting (witgeverfd) in originele staat Cond.: G

Notenhouten vertico
Resultaat: 450 EUR

Bijzondere notenhouten vertico met prachtige bewerkte panelen en zuilen ca. 1890. Duitsland Grunderzeit. het meubel is in nette originele staat 128x104x53cm. Cond.: G

Boekenkastje
Resultaat: 70 EUR

Grunderzeit stijl etagere meubel gemaakt van oude delen(ca. 1890 en later). Leuke vormgeving 230x68x31cm.

Ovale tafel met marmer
Resultaat: 75 EUR

Franse ovale wijntafel van notenhout met marmeren blad en messing sierwerk ca. 1890 46x54x33cm. Cond.: G

Coulissentafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten gefineerde uittrektafel, wortelnoten blad met bandintarsia. Centrale rijkgestoken poot met 4 zijpoten 2e helft 20e eeuw. 76x165x120cm. Cond.: G

Apothekerskastje
Resultaat: 650 EUR

Duits grenenhouten hangkastje ca. 1900 met porseleinen plaquette "Haus Apotheke". Afgebeeld een landschap en het rode kruis. Binnenwerk met 8 porseleinen lades met opdruk en 3 porseleinen kruidenpotje...

Engels kolenkastje
Resultaat: 90 EUR

Jugendstil notenhouten kolenkastje met kiepbare binnenbak ca. 1900. gestoken paneel 55x38x38cm. COnd.: G

Notenhouten tweedeurskast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse notenfineer 2-deurskast 20e eeuw in zeer goede staat (pastoorskast) 186x150x53cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 95 EUR

Oud mahoniehouten theekastje met rondom glas, 1 deurtje en een bijbehorend dienblad 20e eeuw 76x60x40cm. Cond.: G

Hangvitrine noten
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G