Zeldzame 16e eeuwse bijl gegraveerd met kruisteken. Waarschijnlijk originele steel met been en smeedijzeren afsluiting. Zogenaamde beulsbijl, werd gebruikt voor executie. Het wapen is in zeer goede or...
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G
19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G
Groot 19e eeuws gegraveerd dubbelloops pistool, voorlader. Gemerkt CMCM. 1 mechaniek moet worden nagekeken 32x14x5cm. Cond.: G
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 39cm. Cond.: G
19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 40cm. Cond.: G
Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...
Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G
Lichtgewicht damesgeweer 18e-19e eeuw, enkelloops voorlader met bewerkte kolf. Geheel in zeer goede originele staat L.: 100cm. Cond.: G
Gegraveerde revolver 19e eeuw, "Guedalag Eibab" in goede originele staat 22cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.
Nederlands officierstenue WO II met broek, jas, pet en spelden in goede staat Cond.: G
Origineel klein bronzen kanon 18e-19e eeuw, genummerd 110 op de wielen (gietijzer) 10x27x17cm. Cond.: G
Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...
Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops pistool, voorlader monogram C.J.G. In zeer goede staat 19x3,5x10cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900 met bewerkte bronzen handgreep met leeuwekop en naakte figuur. gegraveerd lemmet met vergulding. In zeer goede originele staat 84cm. Cond.: G
Antiek lederen holster met pistool, haan mist bij pistool en roestaanslag. Riem is met DDR gesp 42x19x7cm. Cond.: R
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G
Mini revolver 19e eeuw, gegraveerd en gestempeld. Draaimechanisme werkt niet meer en kogelaflsuiting is weg 14,5cm. Cond.: R
Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R
Oude karabijn, gemerkt Erfurt 1890. Onschadelijk gemaakt 125x13x5cm. Cond.: G
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 35cm. Cond.: G
Decoratief 19e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 33cm. Cond.: G
Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G
Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 30cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 28cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 29cm. Cond.: G
Decoratief pistool in de stijl van de 18e eeuw, gegraveerd 29cm. Cond.: G
Prachtige sabel in originele messing schede en mooi bewerkte handgreep ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Wapen is in goede originele staat 98cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G
Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G
Vooroorlogse oefendegen met merkteken Toledo. In goede originele staat 107cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Antieke Belgische sabel 1e helft 20e eeuw met leeuwekop op de heft. Gemerkt Auguste Fonson Bruxelles. In goede originele staat, zonder schede 79cm. Cond.: G
Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...
Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G
Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U
Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G
Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland
Grote Duitse sabel met handbescherming ca. 1900 van vernikkeld metaal en brons (oxidatie). Originele schede 106cm. Cond.: R
Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G
Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse sabel met handbescherming en verchroomde originele schede (oxidatie), in redelijke staat 101cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse sabel met handbescherming. Bronzen met lederen handgreep, zonder schede 107cm. Cond.: G
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G
Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.
Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G
18e Eeuws zwaard met messing greep (scheurtje), vermoedelijk Duitsland 65cm. In goede originele staat Cond.: G
Kort zwaard met massief bronzen handgreep en origineel lederen schede ca. 1900. In goede originele staat Cond.: G
Perzische sabel, 19e eeuw in originele ongerestaureerde staat. het heft is met zilver bewerkt maar wel beschadigd 88cm. Cond.: R
Stel 19e eeuwse Perzische sabels met bronzen heften in goede originele staat 85cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws zwaard, gesigneerd S. de Lager haarlem. het heft bestaat uit brons en hout. Met originele schede, in zeer goede staat 107cm. Cond.: G
Duitse korte sabel 1e helft 19e eeuw met leeuwekop op handgreep en origineel lederen schede. Ebbenhouten handgreep. In zeer goede originele staat 66cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse bajonet met opschrift "Instrale de Mutzig 1868". Bronzen handgreep en originele schede in zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bajonet Frankrijk. Gegraveerd "Imperale de Mutzig 1868" met originele schede. In zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Grote officiersdolk ca. 1900 met benen grip en kop van een arend op de grip. Mooi uitgewerkt met lederen schede. IN zeer goede originele staat
Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.
Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R
Duitse officiersdolk WO II met adelaar en anker (geen hakenkruis). Gemerkt Hubertus Solingen. benen heft en lederen schede 30,5cm. Cond.: G
Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw. Messing bewerkte heft en schede in zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Oude jachtdolk "Hubertus Solingen" met gegraveerd lemmet van landschap en herten 20e eeuw. Gewei heft en lederen schede 38cm. Cond.; G
Oude jachtdolk (hartsvanger, hertenvanger) met heft van gewei. Hubertus Solingen met gegraveerd lemmet met hertenvoorstelling 27cm. Cond.: G
Oude decoratieve Indonesische kris met koper inlegwerk in schede en heft 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met bewerkte heft en gekleurde stenen 1e helft 20e eeuw. Messing bewerkte schede. In zeer goede originele staat 63cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw met bewerkte messing schede en heft in originele staat 46cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met messing bewerkte schede. Gemerkt met kroon en jaartal 1935. Bewerkte tropisch houten grip. In zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Indonesische kris met bewerkt tropisch houten heft 1e helft 20e eeuw. Stukje van hout van de schede af ca. 2cm. L.: 49cm. Cond.: R-G
Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G
Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G
Grote dolk met bronzen grip en houten schede 20e eeuw, gegraveerd lemmet. In zeer goede staat Cond.: G
Indonesisch kapmes met tropisch houten heft. Voorstelling met tijgerkop in bewerkte houten schede 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 58cm. Cond.: G