Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR

Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U

Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 550 EUR

Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade

Chinese kraagvaas met oren
Startprijs 225 EUR

Grote Chinese celadon kraagvaas met oren op een houten sokkel 19e eeuw. Geheel gedecoreerd met diverse bloemen staand op vazen. 56xø21cm.(zonder sokkel). Cond.: G

Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR

Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G

Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR

3-Delig Chinees porseleinen kaststel met blauw decor van figuren. 1 Vaas is slecht gerepareerd aan de rand 27x12x9cm. en 21x5x7cm. Cond.: R

Olielamp, Gouda
Resultaat: 110 EUR

Aparte Gouda plateel petroleumlamp "755 Anger Gouda Holland" met bloemendecor ca. 1920. Koperen reservoir. Alles in zeer goede staat 37xø20cm. Cond.: G

3 Vazen, Petrus Regout
Startprijs 150 EUR

Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.

Chinese dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees keramieken dekselpot (gemberpot) met blauw decor van bloemen en vlinders 21xø23cm.

Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR

Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G

2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR

Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G

Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR

Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G

Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR

Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G

6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR

Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G

KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Herend schaaltje + siervaasje
Startprijs 60 EUR

Twee delen Herend porselein. 1x opengewerkte bonbonschaal 4,5xø12,5cm. en 1x siervaasje met bloemdecor 7,5xø10cm. Cond.: G

Kapitale vaas
Startprijs 400 EUR

Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G

Delftse tabakspot, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G

2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R

9 Aardewerk theepotten
Startprijs 425 EUR

Verzameling van 9 keramieken theepotten 1e helft 20e eeuw waaronder; 2x Staffordshire (poes en konijn), 1x teckel van Erphila Germany, 1x poedel (onduidelijk), 1x Ongemerkt rood hondje, 1x gevlekte te...

4 Chinese rijstkommen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vijf bijzondere Chinees porseleinen rijstkommen uit de 18e eeuw met blauw decor. 2 Kommen beschadigd, 1 kom met lichte randschade en haarscheur 7xø14,5cm. Cond.: R

2 Delftse borden, pauw
Resultaat: 30 EUR

Twee Delftse bonte borden 18e eeuw, gemerkt De Klauw. Lichte randschade en 1 chip ø24cm. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 60 EUR

Groot 18e eeuws Delfts bont sierbord, gemerkt De Klauw met bloemvaas decor. Lichte randschade ø34,5cm. Cond.: G

2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G

Delftse tegel
Resultaat: 130 EUR

Delfts porseleinen plaquette 20e eeuw naar een voorstelling van Louis Apol 44x32cm. Cond.: G

Grote Delftsbonte vaas
Resultaat: 75 EUR

Keramieken Delfts bonte vaas 18e-19e eeuw met bloemdecor. Chip uit de rand 30xø20cm. Cond.: R-G

2 Japanse gekleurde vazen
Startprijs 1.100 EUR

Twee kapitale Chinese Fam. Rose vazen 18e-19e eeuw, rijk beschilderd met Geisha's en bloemen. Vazen hebben een geschulpte kraag 62x27cm. Cond.: G

Grote imari vaas
Startprijs 500 EUR

Bijzondere grote Japans imari porseleinen 19e eeuwse vaas met grote draak. Tweedimensionaal opgewerkt, plantenmotief 48xø26cm. gelijmde chip Cond.: R

Gendi vaas, 17e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G

Chinees pors. papegaai
Startprijs 175 EUR

Chinees porseleinen papegaai gemonteerd op bronzen vuurvergulde voet ca. 1890 23x16x12cm. Cond.: G

Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR

Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met geschulpte rand. Decor van vogels en bloemvaas in zeer goede staat ø46,5cm. Cond.: G

Imari dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G

Chinese dekselvaas, Canton
Resultaat: 315 EUR

Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G

2 Borden, Canton
Resultaat: 100 EUR

Twee Kantonese sierborden ca. 1900 (keramiek) afgebeeld met krijgers. 1 Chip gerestaureerd ø25,5cm. Cond.: G

3 Imari borden
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse goudimari borden 19e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat ø21cm. Cond.: G

3 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemendecor. Lichte randschades en 1 haarscheur ø23cm. Cond.: R

Grote diepe schotel, 16e eeuw.
Resultaat: 335 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G

8 Kop & schotels
Resultaat: 110 EUR

Acht Chinees porseleinen kopjes met schotels ca. 1900. Binnenin beschilderd met bloemdecor 4xø11cm. Cond.: G

Vierkante imarifles
Startprijs 550 EUR

Japans porseleinen goudimari vierkante fles 19e eeuw met planten- en bloemmotief 24x9x9cm. Cond.: G

Jardiniere op zuil, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.

Knobbelvaasje
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G

2 Grote kommen, Quang Xi
Startprijs 150 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kommen 18e eeuw met blauw bloemendecor, 1 kom heeft randschades en 1 kom heeft randschades en haarscheur 9xø18,5cm. Cond.: R

Dekselvaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas 19e-20e eeuw, rijk gedecoreerd met landschap en figuren. Voornamelijk groen/blauw 40xø24,5cm. Cond.: G

Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR

Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met bloemen, vogels en landschapsdecor. In zeer goede staat ø45,8cm. Cond.: G

Grote Japanse vaas
Startprijs 425 EUR

Monumentale Japans aardewerken kutani vaas, rijk bewerkt en beschilderd met bloemen en figuren. haarscheurtje in de kraag en een stukje van het lint mist 81xø35cm. Cond.: G

Gemberpot, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor en figuren 15xø16cm. Cond.: G

Grote gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met interieur- en bloemendecor ca. 1900 18xø18cm. Cond.: G

Bord, 17e eeuw
Startprijs 120 EUR

Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U

Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinese vaas 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, randschades 40xø22cm. Cond.: M

Chinees imari bord
Startprijs 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Samson schenkkannetje
Startprijs 20 EUR

Samson porseleinen schenkkannetje met bloemdecor Frankrijk 18e eeuw, handgreep gelijmd 11x11xø8cm. Cond.: R

Meissen theebus
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame Duitse Meissen Böttger zeskantige theebus (terracotta). In zeer goede staat met plantendecor en vogels afgebeeld. 12x11x11cm. Cond.: U

3 Delen Duits porselein
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek Duits porselein. 1x Meissen kop&schotel (beschadigd), 1x Dresden miniatuur vaas met deksel beschilderd met gouddecor, bloemen en figuren. 1x Vaas, onduidelijk gestempeld 5xø13cm., 9x...

Meissen lampevoet
Resultaat: 220 EUR

Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M

Sierbord Berlin
Resultaat: 25 EUR

Oud porseleinen sierbord Duitsland met als afbeelding Berlin Reichstaggebäude ø31cm. Cond.: G

6 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Zes Duitse Meissen porseleinen borden met voorstellingen uit Rusland 80-er jaren. (Riga Murmansk, Odessa Wladiwodstok, Leningrad, Isman) ø19cm. Cond.: G

6 KPM schaaltjes
Startprijs 25 EUR

Zes Duitse KPM porseleinen schaaltjes ca. 1930 met rode stempel ø10,5-ø14cm. Cond.: G

5 Duitse bordjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf Duitse porseleinen borden o.a; 2x Dresden, 1x Nymphenburg en 2x Meissen 20e eeuw ø11,5cm. - ø19cm. Cond.: G

6 Delen Meissen
Resultaat: 60 EUR

Zes delen Meissen porselein zwiebelmuster 20e eeuw Duitsland; 4x kopjes Stadt Meissen, 1x sauskom Stadt Meissen en 1x Petit Four schaaltje Zwaardteken 12-22cm. Cond.: G

Beeld, KPM
Startprijs 50 EUR

Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G

Meissen kop&schotels
Resultaat: 75 EUR

Koffieset bestaande uit kop en schotel met bord, Meissen, wijnblad decor, ca.1850-1924, oor in de vorm van een zwanenhals.

10 Diverse borden
Startprijs 50 EUR

Tien porseleinen borden met rozendecor, gemerkt 4x Bauscher Weiden Bert Muller Amsterdam, 1x Stad Meissen, 5x Haviland France Limoges ø21cm. - ø24cm. Cond.: G

Meissen dekselschaal
Resultaat: 55 EUR

Grote Meissen porseleinen dekselterrine ca. 1900 met goudrand in barok vormgeving 16x32x27cm.

Diversen Meissen
Resultaat: 130 EUR

Negen delen serviesgoed Meissen porselein 19e eeuw; 1x grote terrine (beschadigd), 1x presenteerschaal (goed), 4 cakebordjes (2x goed, 2x chip) en 3 soepborden (goed) Cond.: R

Porseleinen kannetje + vaas
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen kannetje (KPM) en vaasje (Rosenthal)" Schwangere Louise"ontwerper Heidenreich, Duitsland. 11-18cm. Cond.: G

3 Meissen kop & schotels
Resultaat: 170 EUR

Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...

Meissen bord, lelietjes
Startprijs 60 EUR

Groot Meissen porseleinen bord 30-er jaren met bloemmotief 5xø31,5cm. Lichte randschade Cond.: R

Theelichtje zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Oud keramieken theelicht met Zwiebelmuster decor 1e helft 20e eeuw, ongemerkt 11xø13,5cm. Cond.:G

2 Delen plateel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Hollands plateel 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje Schoonhoven Holland (vlam), geel bloemdecor, haarscheur 13,5x10,5cm. 1x Grote schaal Noord Holland, grijs met rood, haarscheur 6xø30cm. Cond.: ...

Jugendstil stijl vaas
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil stijl sierkan, gemerkt Colenbrander (naar), handbeschilderd met orchideeën 2e helft 20e eeuw 31x16xø11cm. Cond.: G

Platelen pot
Startprijs 100 EUR

Grote plateel Arnhem cachepot Harmond Gelria Arnhem Holland met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 19xø26cm. Cond.: G

Vaas, Chris Lanooy
Startprijs 85 EUR

Chris Lanooy aardewerken tweekleurige vaas (Holland) 13,5xø12,5cm. Cond.: U

Bruin gesigneerd kruikje
Startprijs 30 EUR

Aparte keramieken schenkkaraf ca. 1900 (gestempeld) met takmotief 20xø14cm. Cond.: G

Art Nouveau vaas
Startprijs 40 EUR

Grote keramieken Art Nouveau vaas ca. 1900, genummerd 1269 met bloemdecor 29xø13cm. Cond.: G

Platelen hertje
Startprijs 40 EUR

Hollands Gouda plateel geitje ca. 1920 10x8,5x5cm. Cond.: G

Sint Lucas vaasje
Resultaat: 30 EUR

Keramieken Sint Lucas vaasje (Utrecht) in petrol kleur 20e eeuw 9,5xø13cm. Cond.: G

Ivoren briefopener
Resultaat: 30 EUR

Chinees antiek ivoren biefopener met afgebeeld vechtvissen en Chinese tekst 22,5cm. Cond.: G

Mammoet tand, olifanten
Resultaat: 150 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G

Ivoren maria, klein
Resultaat: 150 EUR

Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 19x4x4cm. Cond.: G

Ivoren maria, groot
Startprijs 180 EUR

Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G

7 Delen ivoor
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 7 delen antiek ivoor China 1e helft 20e eeuw, waaronder 2 leeuwen, 1 olifant, 1 visser (hengel is gebroken), 2 kleine lepels en een vaas 1,5-11,5cm. Cond.: G

Beeld, man met touw
Resultaat: 125 EUR

Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van been, voorstellend een man met touw op de rug. beschadigd bij touw 16,5x9x8,5cm. Cond.: R

Ivoren schaakspel
Startprijs 450 EUR

Antiek ivoren schaakspel met marmeren schaakbord (36x36cm.) ca. 1920. De ivoren schaakstukken zijn handuitgesneden en de helft is roodgekleurd. Schaakbord is van latere datum, schaakstukken ca. 7cm. h...

2 Vechtende leeuwen
Startprijs 85 EUR

Aziatisch figuur 19e eeuw van hertshoorn voorstellend 2 vechtende tijgers bij een boom. gedetailleerd uitgewerkt 22x10x5cm. Cond.: G

2 Kikkers onder parasol
Startprijs 50 EUR

Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van hertshoorn voorstellend 2 kikkers met parasol dansend met een salamander. Gedetailleerd uitgewerkt 7,5x7x4cm. Cond.: G

4 Ivoren servetringen
Startprijs 80 EUR

Vier antiek ivoren servetringen ca. 1920. 1 Paar met zwarte rand ø4 en ø5cm. Cond.: G

Ivoren maria, klein
Resultaat: 150 EUR

Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 20cm. Cond.: G

6-Delig kaststel
Startprijs 200 EUR

Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...

Baroktegel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Hollandse mangaankleurige tegel 17e-18e eeuw, barok met putto en blaasintrument 0,6x12,9x12,9cm. Cond.: G

Tegel, bijbelse voorstelling
Resultaat: 15 EUR

Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G

Majolica bloempot
Resultaat: 25 EUR

Grote majolica keramieken chachepot met leeuwekoppen en bladmotief ca. 1900. Minimale chip 21xø33cm. Cond.: G

3 Figurentegels, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x schaatsende man, 1x stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...

22 Tegels
Resultaat: 100 EUR

22 Hollandse landschapstegels 19e eeuw met zeegezichten en huizen afgebeeld. lichte randschades 13x13cm. Cond.: G

Tegel, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Hollandse tegel 17e eeuw met polychroom vliegende vogel afgebeeld 12,7x12,7cm. Randschades Cond.: R

2 Landschapstegels
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse landschapstegels ca. 1900, chip af 13x13cm. Cond.: R

3 Tulptegels, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie Hollandse polychrome tulptegels 17e eeuws binnen kwadraat 1,1x12,7x12,7cm.,. Cond.: G (randschade)