Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U
Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade
Grote Chinese celadon kraagvaas met oren op een houten sokkel 19e eeuw. Geheel gedecoreerd met diverse bloemen staand op vazen. 56xø21cm.(zonder sokkel). Cond.: G
Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G
3-Delig Chinees porseleinen kaststel met blauw decor van figuren. 1 Vaas is slecht gerepareerd aan de rand 27x12x9cm. en 21x5x7cm. Cond.: R
Aparte Gouda plateel petroleumlamp "755 Anger Gouda Holland" met bloemendecor ca. 1920. Koperen reservoir. Alles in zeer goede staat 37xø20cm. Cond.: G
Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.
Grote 18e eeuwse Chinees keramieken dekselpot (gemberpot) met blauw decor van bloemen en vlinders 21xø23cm.
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G
Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G
Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G
Twee delen Herend porselein. 1x opengewerkte bonbonschaal 4,5xø12,5cm. en 1x siervaasje met bloemdecor 7,5xø10cm. Cond.: G
Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G
Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R
Verzameling van 9 keramieken theepotten 1e helft 20e eeuw waaronder; 2x Staffordshire (poes en konijn), 1x teckel van Erphila Germany, 1x poedel (onduidelijk), 1x Ongemerkt rood hondje, 1x gevlekte te...
Vijf bijzondere Chinees porseleinen rijstkommen uit de 18e eeuw met blauw decor. 2 Kommen beschadigd, 1 kom met lichte randschade en haarscheur 7xø14,5cm. Cond.: R
Twee Delftse bonte borden 18e eeuw, gemerkt De Klauw. Lichte randschade en 1 chip ø24cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts bont sierbord, gemerkt De Klauw met bloemvaas decor. Lichte randschade ø34,5cm. Cond.: G
Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
Delfts porseleinen plaquette 20e eeuw naar een voorstelling van Louis Apol 44x32cm. Cond.: G
Keramieken Delfts bonte vaas 18e-19e eeuw met bloemdecor. Chip uit de rand 30xø20cm. Cond.: R-G
Twee kapitale Chinese Fam. Rose vazen 18e-19e eeuw, rijk beschilderd met Geisha's en bloemen. Vazen hebben een geschulpte kraag 62x27cm. Cond.: G
Bijzondere grote Japans imari porseleinen 19e eeuwse vaas met grote draak. Tweedimensionaal opgewerkt, plantenmotief 48xø26cm. gelijmde chip Cond.: R
Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G
Chinees porseleinen papegaai gemonteerd op bronzen vuurvergulde voet ca. 1890 23x16x12cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met geschulpte rand. Decor van vogels en bloemvaas in zeer goede staat ø46,5cm. Cond.: G
Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G
Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G
Twee Kantonese sierborden ca. 1900 (keramiek) afgebeeld met krijgers. 1 Chip gerestaureerd ø25,5cm. Cond.: G
Drie antieke Japanse goudimari borden 19e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat ø21cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemendecor. Lichte randschades en 1 haarscheur ø23cm. Cond.: R
Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G
Acht Chinees porseleinen kopjes met schotels ca. 1900. Binnenin beschilderd met bloemdecor 4xø11cm. Cond.: G
Japans porseleinen goudimari vierkante fles 19e eeuw met planten- en bloemmotief 24x9x9cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.
Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen kommen 18e eeuw met blauw bloemendecor, 1 kom heeft randschades en 1 kom heeft randschades en haarscheur 9xø18,5cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 19e-20e eeuw, rijk gedecoreerd met landschap en figuren. Voornamelijk groen/blauw 40xø24,5cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met bloemen, vogels en landschapsdecor. In zeer goede staat ø45,8cm. Cond.: G
Monumentale Japans aardewerken kutani vaas, rijk bewerkt en beschilderd met bloemen en figuren. haarscheurtje in de kraag en een stukje van het lint mist 81xø35cm. Cond.: G
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor en figuren 15xø16cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot met interieur- en bloemendecor ca. 1900 18xø18cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U
Grote Chinese vaas 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, randschades 40xø22cm. Cond.: M
Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.
Samson porseleinen schenkkannetje met bloemdecor Frankrijk 18e eeuw, handgreep gelijmd 11x11xø8cm. Cond.: R
Zeldzame Duitse Meissen Böttger zeskantige theebus (terracotta). In zeer goede staat met plantendecor en vogels afgebeeld. 12x11x11cm. Cond.: U
Drie delen antiek Duits porselein. 1x Meissen kop&schotel (beschadigd), 1x Dresden miniatuur vaas met deksel beschilderd met gouddecor, bloemen en figuren. 1x Vaas, onduidelijk gestempeld 5xø13cm., 9x...
Meissen porseleinen lampevoet ca. 1900 Duitsland. Beschadigd en gelijmd 40xø14cm. Cond.: M
Oud porseleinen sierbord Duitsland met als afbeelding Berlin Reichstaggebäude ø31cm. Cond.: G
Zes Duitse Meissen porseleinen borden met voorstellingen uit Rusland 80-er jaren. (Riga Murmansk, Odessa Wladiwodstok, Leningrad, Isman) ø19cm. Cond.: G
Zes Duitse KPM porseleinen schaaltjes ca. 1930 met rode stempel ø10,5-ø14cm. Cond.: G
Vijf Duitse porseleinen borden o.a; 2x Dresden, 1x Nymphenburg en 2x Meissen 20e eeuw ø11,5cm. - ø19cm. Cond.: G
Zes delen Meissen porselein zwiebelmuster 20e eeuw Duitsland; 4x kopjes Stadt Meissen, 1x sauskom Stadt Meissen en 1x Petit Four schaaltje Zwaardteken 12-22cm. Cond.: G
Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G
Koffieset bestaande uit kop en schotel met bord, Meissen, wijnblad decor, ca.1850-1924, oor in de vorm van een zwanenhals.
Tien porseleinen borden met rozendecor, gemerkt 4x Bauscher Weiden Bert Muller Amsterdam, 1x Stad Meissen, 5x Haviland France Limoges ø21cm. - ø24cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen dekselterrine ca. 1900 met goudrand in barok vormgeving 16x32x27cm.
Negen delen serviesgoed Meissen porselein 19e eeuw; 1x grote terrine (beschadigd), 1x presenteerschaal (goed), 4 cakebordjes (2x goed, 2x chip) en 3 soepborden (goed) Cond.: R
Porseleinen kannetje (KPM) en vaasje (Rosenthal)" Schwangere Louise"ontwerper Heidenreich, Duitsland. 11-18cm. Cond.: G
Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in klederdracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...
Groot Meissen porseleinen bord 30-er jaren met bloemmotief 5xø31,5cm. Lichte randschade Cond.: R
Oud keramieken theelicht met Zwiebelmuster decor 1e helft 20e eeuw, ongemerkt 11xø13,5cm. Cond.:G
Twee delen Hollands plateel 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje Schoonhoven Holland (vlam), geel bloemdecor, haarscheur 13,5x10,5cm. 1x Grote schaal Noord Holland, grijs met rood, haarscheur 6xø30cm. Cond.: ...
Jugendstil stijl sierkan, gemerkt Colenbrander (naar), handbeschilderd met orchideeën 2e helft 20e eeuw 31x16xø11cm. Cond.: G
Grote plateel Arnhem cachepot Harmond Gelria Arnhem Holland met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 19xø26cm. Cond.: G
Chris Lanooy aardewerken tweekleurige vaas (Holland) 13,5xø12,5cm. Cond.: U
Aparte keramieken schenkkaraf ca. 1900 (gestempeld) met takmotief 20xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken Art Nouveau vaas ca. 1900, genummerd 1269 met bloemdecor 29xø13cm. Cond.: G
Keramieken Sint Lucas vaasje (Utrecht) in petrol kleur 20e eeuw 9,5xø13cm. Cond.: G
Chinees antiek ivoren biefopener met afgebeeld vechtvissen en Chinese tekst 22,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 19x4x4cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 25x6x6cm. Cond.: G
Kavel met 7 delen antiek ivoor China 1e helft 20e eeuw, waaronder 2 leeuwen, 1 olifant, 1 visser (hengel is gebroken), 2 kleine lepels en een vaas 1,5-11,5cm. Cond.: G
Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van been, voorstellend een man met touw op de rug. beschadigd bij touw 16,5x9x8,5cm. Cond.: R
Antiek ivoren schaakspel met marmeren schaakbord (36x36cm.) ca. 1920. De ivoren schaakstukken zijn handuitgesneden en de helft is roodgekleurd. Schaakbord is van latere datum, schaakstukken ca. 7cm. h...
Aziatisch figuur 19e eeuw van hertshoorn voorstellend 2 vechtende tijgers bij een boom. gedetailleerd uitgewerkt 22x10x5cm. Cond.: G
Aziatisch figuur ca. 1900 gemaakt van hertshoorn voorstellend 2 kikkers met parasol dansend met een salamander. Gedetailleerd uitgewerkt 7,5x7x4cm. Cond.: G
Vier antiek ivoren servetringen ca. 1920. 1 Paar met zwarte rand ø4 en ø5cm. Cond.: G
Antiek ivoren mariabeeld op palisanderhouten voet 1e helft 20e eeuw 20cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...
Hollandse mangaankleurige tegel 17e-18e eeuw, barok met putto en blaasintrument 0,6x12,9x12,9cm. Cond.: G
Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken chachepot met leeuwekoppen en bladmotief ca. 1900. Minimale chip 21xø33cm. Cond.: G
Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x schaatsende man, 1x stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse k...
22 Hollandse landschapstegels 19e eeuw met zeegezichten en huizen afgebeeld. lichte randschades 13x13cm. Cond.: G
Hollandse tegel 17e eeuw met polychroom vliegende vogel afgebeeld 12,7x12,7cm. Randschades Cond.: R
Twee Hollandse landschapstegels ca. 1900, chip af 13x13cm. Cond.: R
Drie Hollandse polychrome tulptegels 17e eeuws binnen kwadraat 1,1x12,7x12,7cm.,. Cond.: G (randschade)