51 Munten Nieuw-Zeeland waaronder; 1 dollar 1992 Proof, 1 Crown 1949 UNC-, 1 dollar 1978 UNC, 1 dollar 1977 UNC, 1 dollar 1981 UNC en 1 dollar 1982 UNC
Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G
2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G
Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G
Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.
Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G
Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G
Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G
Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
Doos met collectie kasboeken en met 1 patroonboek fam. Ten Cate.
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G
L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G
Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G