Antieke achterkant van een boeren landwagen beschilderd met winterlandschap 101x125x15cm Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Grote antieke wortelnoten speeldoos met rol, aan en uit functie en repeatschakelaar in goede originele staat. omstreeks 1870, slot mist. 17x56x23 Cond:G
Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G
Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G
Zeer grote 16e eeuwse gotische smeedijzeren kandelaar voor 44 kaarsen, bijzonder rijk uitgevoerd met veel smeedijzeren genageld sierwerk, in uitzonderlijk goede staat. 203x78øcm Cond:U
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G
Twee grote plated barok kandelaars, Duitsland omstreeks 1800. H. 73cm. Met gebruikssporen. Cond:G
Prachtige fijn bewerkte parelmoer belijmde visitekaarten houder ca. 1880 met fijn-gegraveerde florale decors en duivendecors, in originele cassette en in goede staat 11x8x1cm.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen wandkandelaren met damesbustes, in originele staat 29x21x13 Cond:G
Prachtig antiek Jugendstil inktstel op marmeren voet met vrouwenbuste omstreeks 1900, inktpotjes met koperen houders, 23x28x15cm Cond:G
Zeer groot antiek terracotta figuur, met wandconsole, omstreeks 1900 voorstellende Jeane D'arc kleine beschadigingen 203cm Cond:G
Oude Chinese houten sterrencompas omstreeks 1920(lichte beschadigingen oppervlakte) 30,5x2,5 cm Cond:R
Antieke kopergeslagen Jugendstil plafondlamp omstreeks 1910 met glas in lood, in goede originele staat. 44x25ø Cond:G
Vergulde 19e eeuwse messing water- en wijnset met kristallen karaffen en religieuze penningen in goede originele staat 16x27x16cm.
Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G
Twee oude compositiemetalen wandlampen, twee kleurig gepatineerd, man en vrouw, 20e eeuw 46-47 cm Cond:G
Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G
Twee zware 19e eeuwse bronzen vergulde kannen (van boven dicht) sierstukken met historisme voorstelling met figuren rondom(fijn uitgewerkt) in goede originele staat 29,5cm Cond:G
Muziekdoos speelmechaniek 19e eeuw met rol en kam (kam is heel), functies niet getest 45x16x15cm. Cond.: R
Duitse notenhout gefineerde 19e eeuwse naaidoos met vogelintarsia op het deksel en bloemintarsia. Binnenin vakverdeling (lichte fineerschade) 16x27x39cm. Cond.: R
Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Groot Russisch verguld jagersmes met gravering en wolken en herten decor, deels gegraveerd en verguld lemet (lik workshops) met officiele Russische export papieren(gekregen als relatiegeschenk) getaxe...
Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G
Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met madaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Antieke Duitse black forest (Schwarzwald) snijwerk, voorstellend een gems onder een boom.(met asbak en luciferhouder) omstreeks 1900. in goede staat. 17x15,5x10 Cond:G
Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil geurverdrijver ca. 1900 in lelievorm met slak en kikker (1 pootje opnieuw aangezet) 21cm. Cond.: R-G
Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø
Antieke messing Tyfon patent luchtcilinder toeter. 1e helft 20e eeuw. Malmo Sweden, Kackums mek Verkstad(A.E 1120) licht bedeukt. 60x30x13cm Cond:G
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...
Vroeg 19e eeuwse bronzen reisikoon (drie luik) drie heiligen in goede originele staat 12x36 Cond:G
Grote antieke Scheepsbel omstreeks 1900 in goede staat 36x26ø Cond:G
Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G
Oude bronzen Baardmankruik omstreeks 1900 Keyser Henrick IV in goede staat
Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G
Marmeren asbak met bronzen Schotse terrier ca. 1930 (chips asbakrand) 18,5x16x7cm. Cond.: R-G
Twee antieke compositie metalen tafelstukken (rookartikelen): 1x dame met luciferhouder en 1x pauw als sigarenhouder 16-21cm.
Antieke vergulde messing bewerkte tafelschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 9xø27cm.
twee grote kopergeslagen sierplaquettes omstreeks 1900 Turenne en Jean Bart 54x40cm Cond:G
Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G
Zeldzame klein miniatuur schildpad doosje, 19e eeuws met been, in goede staat. 3x5,2x3,3cm
Drie delig kopergeslagen artdeco bowlset omstreeks 1920 Duitsland. gemerkt met een pelikaan stempel alleen bowlpot gemerkt. (schutzmarke Pelikan) bestaande uit 1 groot tablet, een onderschotel en een...
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Duitse WMF plated Jugendstil inktstel in zweepslagmotief met denneappels en takken ca. 1900, in goede originele staat 18x12x6cm.
Antieke Jugenstil Wandplaquette omstreeks 1900 met als voorstelling een vrouw bij waterpartij met lelies en zwanen, rondom floraal zweepslag motief. Gemaakt van bronskleurig gepatineerd compositiemeta...
Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G
Drie bronzen briefopeners/bladomleggers: 1x bladomlegger Historisme, monogram L.M. (figurendecor), 1x Jugendstil briefopener met floraal decor, gesigneerd D. Alonzo en 1x briefopener Le Retour, gesign...
Twee Jugendstil Duitse tinnen sierborden met vijvervoorstellingen ca. 1900, gesigneerd H. Baade. Glazen stenen in de ogen van de dieren (enkele missen) ø20cm. Cond.: R-G
Historisme dekseldoos ca. 1900 met decor van flora en figuren in goede staat (compositie metaal), monogram J.B. 1314 (zonder sleutel) Cond.: G
Grote gesigneerde Art Deco messing dekseldoos met gravures ca. 1930 door KHW Awörle München nr. 65 in zeer goede staat 36x28x7cm.
Metaal gegoten schildersezel 20e eeuw in goede staat 58cm
Koffer met vergulde gegraveerde Russische karaf en zes bekers met floraal decir 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-32cm Cond;G
Zes vergulde gegraveerde Russische bekers met gravering in koffer 2e helft 20e eeuw in goede staat. 18.3x7,2ø Cond:G
Twee antieke 2-delige bronzen Chinese vazen met decor van bloesemtak en vogels in goede staat 36xø12,5cm.
Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm
Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met vogel en floraal decor. 46x20ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen dekselvazen met Foohonden en olifantenkoppen in zeer goede originele staat 33x14x12cm.
Chinees bronzen wierrookbrander 19e eeuws rondom bewerkt met hoofden en koppen van olifanten, in goede staat 32x20x18ø
Oude Chinese houtgesneden sculptuur met diverse bollen ineen, 1e helft 20e eeuw 26cm Cond:G
Bronzen Chinese trekpot met draken en paradijsvogel decor, 20e eeuw 11x15x11ø Cond:G
Twee delen oud/antiek Chinees brons: 1x tafelbel met tekst en gesigneerd, 1x zware vaas zonder bodem met tekst en tekens 21-25cm. Cond.:G
Chinees porseleinen schaal met bronzen voetstuk 19e eeuws met figuren en tuindecor, korf met bamboedecor 25x35,5ø Cond:G
Mahoniehouten Empire theekist 19e eeuw(2knopjes missen) verder in goede staat. 12x9,5x13cm Cond:G
Rosewood, 19e eeuws dekseldoosje met miniatuur damesportret op deksel(waarschijnlijk op ivoor geschilderd )9,5x15,5x9 in goede staat
Antieke theekist en inktstel, mahoniehouten theekist met intarsia(lichte fineerschade), inktstel omstreeks 1890 van compositiemetaal met paardenhoofd, hoefijzer en jockey's op de glazen potjes.(inktpo...
Oude Japanse zwarte lak sieradenkist met parelmoer en figurendecor met benen gezichten 20e eeuw in goede staat 8x18x13cm.
Antieke wortelnoten kist met messing beslag en ivoor (ivoor beschadigd) 17x23x12,5cm. Cond.: R
Antiek palisander houten theekistje met opschrift op de deksel en binnenzijde bekleed met glas en een los binnendeksel. Compleet met origineel slot met sleutel. 12x8x9.5cm
Antieke metalen speeldoos met slinger en fraaie afbeeldingen op de deksel van een meisje met een bloem. ø 10 cm Cond G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Japans gelakt sieradenkistje met parelmoer belijnd, opbergvak deurtjes en lades 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 28x34x22 Cond:G
Neogotisch 19e eeuws religieus schilderij met goudbeschilderde eikenhouten lijst en Latijnse tekst, olieverf op paneel,in goede originele staat 106x51cm
Vergulde Weense messing dekseldoos 19e eeuw met schilderij achter glas, gesigneerd B.R. 3,5xø9,5cm.
Antieke theekist omstreeks 1900 met parelmoer en been mozaik ingelegd, beschadigingen aan mozaik 15x23x13 Cond:R/G
Antiquarisch Duits handgeschreven Reisebericht door: Dr. Jur von Flöckher. 1898 Amsterdam, London, Liverpool, betreffende de havens etc met kaarten. in goede staat 24x35cm
Album "Artists'Papers Sensitized for Photographic Printing", Dassonville Charcoal Black Projection Papers. Album met diverse foto's op verschillende soorten papier gedrukt, vermoedelijk destijds ter p...
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam met origineel lederen band en bronzen beslag en sluitwerk met diverse landkaarten. 14x28x43 Cond:R/G
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...
Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele ontbreken 29x25x12cm. Cond.: M
Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R