Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Sierkistjes
Resultaat: 30 EUR

Drie oude dekseldozen, een antieke blikken dekseldoos met beschildering, een Japanse lakdoos met vogeldecor, en een dekseldoos met houtgesneden vlinderdecor. 16-26cm Cond:G

Aparte Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 50 EUR

Aparte Tiffany stijl tafellamp in opklapbare ei-vorm (Faberge) met daarin een glas-in-lood Libelle 2e helft 20e eeuw 34xø18cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke staande petroleumlamp met albasten zuil 1900 (Corintische zuil, compositiemetaal) kristallen reservoir met amandelslijpsel 82cm Cond:G

Microscoop
Startprijs 120 EUR

Antieke microscoop in originele mahoniekist, Watson and Son London 1264, messing en ijzer in goede originele staat. 27x18x15cm

3x Pijpcomfoor
Resultaat: 38 EUR

Drie antieke pijpcomforts, 19e eeuw, 2 maal hout met koper, en 1 Berliner eissen met koper, 9-13cm Cond:G

2 Kandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engels messing kaarskandelaren met 8 hoekige voet 25,5cm Cond:G

3 Barok sloten
Resultaat: 55 EUR

Drie sloten: 1x vroeg 18e eeuws Duits ijzeren deurslot met sleutel (stukje metaal-sierwerk weg) met vergrendeling 37x18x7cm. en 2x 19e eeuwse deursloten Cond.: G

Empire kraankan
Resultaat: 100 EUR

Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G

2x Kandelaar met leeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren met leeuwen en wapens omstreeks 1900 in goede staat 24cm

6 Delen Egypte
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Egyptische museum-kopieën 20e eeuw van diverse materialen (kunststof, messing, hout etc.) 13-22cm. Cond.: G

Cloissone dekseldoos
Startprijs 45 EUR

Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G

Lampevoet
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse of Chinese Cloissone tafellamp met bloem en vlindervoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 68cm

3 Delen cloissone
Startprijs 45 EUR

Drie delen oud cloissone: 1x dekseldoos met houten deksel en floraal decor, 1x schaal met drakendecor en 1x bord ca. 1900 in Jugendstil vormgeving ø14-ø18cm. Cond.: G

2 Vallen
Startprijs 160 EUR

Twee antieke diervallen, handgesmeed omstreeks 1900 32x46cm Cond:G

Zakhorloge standaard
Startprijs 60 EUR

Verguld messing zakhorloge houder met zijwaartse standaard, in goede staat 14x17x5cm

Div. delen Egypte
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 19 diverse souveniers Egypte o.a: brons, ivoor, kunststof en metaal 6-23cm. Cond.: G

Kunstbloem met pot
Startprijs 180 EUR

Oude Japanse glazen boom met cloissone pot, floraal decor omstreeks 1920 Cond:G 43cm

Wandreliëf
Resultaat: 45 EUR

Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Resultaat: 75 EUR

Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.

Pannenset Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Art Deco koperen 9-delige pannenset in goede staat ø15-32cm.

Chinees bronzen pot
Resultaat: 60 EUR

Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G

Oosterse zweep
Startprijs 40 EUR

Oude Oosterse lederen gevlochten zweep met ingelegde houten grip(grip is tevens ingelegd met koperdraad, been en parelmoer) 200cm. Zweep zit los op het handvat (oogje gebroken). Cond.: R-G

6 Kaarskandelaren
Resultaat: 40 EUR

Zes oude/antieke kaarskandelaren 19e-20e eeuw, 17-28cm. Cond.: R-G

Slee
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse kinderslede omstreeks 1900 80x52x40 Cond:G

Bronzen vaas
Startprijs 35 EUR

Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G

Borduurwerk, Chinees
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G

Chinees lakpaneel
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930 van ivoor en parelmoer, voorstellend een vliegende Chinees op draak 19,5x17cm. Cond.: G

Beschilderd dekseldoosje
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G

Wijnkist Tibet, rood
Startprijs 30 EUR

Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.

4-Delige bureauset
Resultaat: 30 EUR

Vierdelige antieke Jugendstil bureauset bestaande uit brievenhouder, inktpot, kaarskandelaar en luciferhouder 11-17cm. Cond.: G

Messing kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 50xø65cm. Cond.: G

Kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192

2 Chinese vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

2 Koperen wijnkoelers
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G

Weegschaal + stoof
Startprijs 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G

5x Militaria
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep

Koperen pan en brasero
Resultaat: 50 EUR

Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G

2 Consoles
Startprijs 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

2 Goudweeg-sets
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R

Koperen samovaar
Startprijs 25 EUR

Oude koperen samovaar 20e eeuw (licht bedeukt) Cond.: R-G

Vat met teil
Startprijs 25 EUR

Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G

Koperen theeketel
Startprijs 25 EUR

Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G

Tabakspijpen
Resultaat: 25 EUR

Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G

Grote tabakspijp
Startprijs 25 EUR

Grote antieke Duits porseleinen tabakspijp met handgeschilderd damesportret (deksel zit los) 127cm. Cond.: R-G

Weegschaal
Resultaat: 23 EUR

Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G

Dienblad + servies
Resultaat: 25 EUR

Antiek Jugendstil keramieken dienblad met 6 delen plated theeservies Jugendstil o.a: 2x comfoor, melkkan, 2x suikerpot en vaasje 10-45cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G

Bloeddruk meter
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse bloeddrukmeter "Erkameter" ca. 1950 in emaille doos 5x35x11cm. Cond.: G

Doosje met 12 vorkjes
Startprijs 20 EUR

Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G

6 Plated kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

Sierbord, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.

Koperen pan en ketel
Resultaat: 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Pijp
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm

Koperen wandplaquette
Resultaat: 15 EUR

Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wandlampen met brons en kristallen pegels ca. 1980 in goede staat 33x19x10cm.

Staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.

Weegschaal, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.

Wandreliëf
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G

3 Miniatuurportretjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...

Saxofoon
Startprijs 220 EUR

Grote antieke Duitse saxofoon in koffer met accessoires. Rob Oswald Adler Markneukirchen. Met gravering, functies niet getest 85cm. Cond.: R-G

Reclamestandaard
Startprijs 60 EUR

Grote antieke smeedijzeren staande reclame standaard, omstreeks 1890. 171x58x40cm Cond:G