Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G
Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G
2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.
Jos Bamps (Zutendaal 1953), litho op papier, Abstract 513/800 36x29cm. Cond.: U
2 Imaristijl dekselvazen van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vogels eind 20e eeuw 35xø80cm. Cond.: G
2 Imaristijl kaarsenstandaards van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vlinders eind 20e eeuw 23x9,5x9,5cm. Cond.: G
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G
Zilveren zakhorloge ca. 1875 ,J.B. Yabsley London, snek. sleutel ontbreekt
Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer