Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.
Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.
2 Porseleinen paters (monniken) van Goebel Duitsland. 1x Drankfles van een staande pater, hoofd met kurk kan er af ca. 1964. 1x Bierpul in de vorm van een pater ca. 1960 Cond.: G
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Corneille '97 Nr. 103/250, zeefdruk op papier, "Unique" 14,5x21cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M