Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)
Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R
Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G
Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.
Reisklok met kompas, ca.1880/1890, gebronsd compositie, rijkelijk bewerkt, witte emaille wijzerplaat. H.18 cm.
Doos met diverse decoratieve messing figuren 20e eeuw Cond.: U
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U
Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, zonder slinger. Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R
Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?)Pendule met beschilderde wijzerplaat (56x40x19cm. )en twee kandelaars(6 kaarshouders) (60x27x21cm.) met galante scenes beschilderd. Metaal gegoten en verguld...
Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G
Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G