Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G
Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.
Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten bijzettafel met 2 etages ca. 1890, Grunderzeit Duitsland 75x66x45cm. Cond.: G
Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G
Teakhouten theemeubel met dienblad eind 20e eeuw. Rondom glas, mooi snijwerk en Queen Anne poten 73x74x48cm. Cond.: G
Grote antieke mahonie gefineerde Hollands hangvitrine 19e eeuw. Staand op moderne massief mahonie ondertafel ,van latere datum. Lichte beschadigingen 105x93x34cm. en 72x96x32cm. Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G
Moderne messing vitrine met 2 glasdeuren en spiegel op de bodem 70x81x46cm. Cond.: G
Antiek eiken Fries stoeltje met pitriet en bewerkte rug ca. 1900. Mooie patina 91x47x59cm. Cond.: U
Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier stoel ca. 1840 Duits. 83x40x54cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis PHilip. Geheel staand op kruispoot 77x74x45cm. Cond.: R
Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G
Twee moderne donkergebeitste bijzettafels beide met lade tafels zijn gemaakt in de barokstijl. In zeer goede staat 46x60x60cm. Cond.: G
Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G
Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G
Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G