Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Palisander tafel
Startprijs 250 EUR

Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.

Eiken tweedeurs kast 1860
Startprijs 225 EUR

Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.

Eiken tweedeurskast
Startprijs 175 EUR

Eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1900 met gebogen kap. Onder met 2 lades. Alles met jugendstil beslag 230x144x61cm. Cond.: R-G

Eiken hoekkast
Resultaat: 125 EUR

Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw bovendeel met glas, onderkant met deur. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G

Dressoir 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G

Engelse tafel
Startprijs 175 EUR

Engelse iepenhouten tiltoptafel ca. 1820-1830 met prachtige mahonieachtige patina. geheel staand op 3-spant 71x86x90cm. Cond.: G

Eiken secretaire
Resultaat: 275 EUR

Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.

Thonet stijl stoel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G

Pianokruk
Startprijs 40 EUR

Antieke draaibare pianokruk met leren zitting (beukenhout) eind 19e eeuw 57xø32cm. Cond.: G

Noten bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G

Biedermeier naaitafel
Resultaat: 135 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G

Speeltafel
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G

Porseleinkast, klein model
Resultaat: 475 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...

Perzisch tapijt
Startprijs 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met blauwe omranding en in het midden een medaillon 238x169cm. Cond.: G