Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U

Buffet met spiegelopzet
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...

Hollandse panelenkast
Resultaat: 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...

Notenhouten bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G

Eethoek tafel + 4 stoelen
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...

Notenhouten vertico
Resultaat: 350 EUR

Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 5 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Boekenkast, massief iepen
Startprijs 800 EUR

Boeken notenkleurige vitrinekast in de Engelse stijl. Onder 3 laden en 3 beglaasde deuren. Zijkanten ook met glas 205x135x36cm. Cond.: U

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G

2 Notenhouten tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R

4 Stoelen
Resultaat: 260 EUR

Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten wijntafel in Engelse stijl met leder op geschulpt blad 52x35x35cm. Cond.: U

6 Biedermeier stoelen 1780
Resultaat: 250 EUR

Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G

Biedermeier stijl zitbank
Resultaat: 440 EUR

Notenhouten Art Deco zitbank op gebogen poten met zwart afgezet. En met witte stoffering ca. 1920 98x160x50cm. Cond.: G

Willem III Bureaustoel
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Willem III bureaustoel ca. 1860 met in de rug divers snijwerk. Geheel met gezwarte omrandingen en bekleed met panterprint 80x65x50cm. Cond.: G

Commode met marmeren blad
Startprijs 600 EUR

Hollandse mahoniehouten dubbelgebogen dressoir ca. 1870 met marmeren blad en 1 lade. Rijkelijk versierd met snijwerk. Alle 4 deuren zijn gebogen 95x61x160cm.

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U

Biedermeier salontafel
Startprijs 150 EUR

Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G

Indisch plantentafeltje
Resultaat: 15 EUR

Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U

Perzisch kleed, Karachi
Startprijs 50 EUR

Perzisch kleed van zijde, Karachi 140x97cm. Cond.: G

Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR

Hangeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.

Loper, Bouchara
Resultaat: 25 EUR

Perzische loper van zijde, Bouchara 148x46cm. Cond.: G

Pakistaans tapijt
Startprijs 20 EUR

Oud Pakistaans tapijt 79x118cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Groot Perzisch kleed 290x200cm. Cond.: G