Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken tweedeurs kastje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G

3 Tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U

Mahonie kastje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 lade. Mist 1 deurlijst 95x104x45cm. Cond.: R

Tafel
Resultaat: 50 EUR

Massief mahoniehouten Queen-Anne theetafel ca. 1900. Geschulpt blad en gebogen Queen-Anne poten met snijwerk 61x101x70cm. Cond.: G

Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR

Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G

Strak halve maan tafeltje
Resultaat: 130 EUR

Hollandse halve maan tafel mahonie gefineerd op eiken ca. 1890 74x79x38cm. Cond.: G

Piedestal
Resultaat: 50 EUR

Aziatische bloementafel 20e eeuw van mahoniehout met marmeren blad 93x37x37cm. Cond.: G

Eiken Duitse zitgroep 5-delig
Resultaat: 250 EUR

5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U

Willem III eettafel
Resultaat: 100 EUR

Antiek notenhouten fineer Hollandse Willem III eettafel met uitgewerkte voet, 4-poots 19e eeuw 69x113x90cm. Cond.: G

Engelse buffetkast
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten spiegel buffetkast ca. 1910. Onderstel met 7 lades waarvan 5 met wortelnoten zijn belijmd. De andere twee hebben snijwerk. Bovenstuk met 4 facetgeslepen spiegels, pilaren en kroo...

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Iepenhouten voetenbankje
Resultaat: 15 EUR

Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U

Opzetvitrine
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse vitrine ca. 1930 van massief mahonie (zijkanten glas) met mooi snijwerk en losse voet . 175x114x42cm. Cond.: G

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Halve maan tafeltje met hekje
Resultaat: 125 EUR

Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G

2 Stoelen, zwart-zilver
Startprijs 100 EUR

2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G

Bank
Resultaat: 150 EUR

Moderne nieuw gestoffeerde blauwe tweezitsbank. Recentelijk gestoffeerd voor € 2000,00 82x90x160cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 73x106x48cm. Cond.: G

4 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U

Eikenhouten kuifkabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

6 Boeren knopstoelen
Resultaat: 50 EUR

Zes massief eikenhouten boeren knopstoelen met gevlochten rieten zittingen midden 20e eeuw. Stoelen en zittingen zijn in goede staat 106x48x38cm. Cond.: G

Kinderstoel, mahonie 1820
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten kinderstoel ca. 1820 Empire tijd. Halfronde voorzijde (Holland) 93x60x48cm. Cond.: G

Secretaire 1910
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U